Ładowanie...
Obszar działania
Obszar działania

Kalwaria Zebrzydowska - dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, ozonowanie

Potrzebujesz pomocy profesjonalistów z firmy DDD, którzy rozwiążą problem insektów, szkodników w obiektach przemysłowych i w mieszkaniach w Kalwarii Zebrzydowskiej? Skorzystaj z naszych usług, które obejmują m.in:

Działamy szybko i skutecznie, gwarantując konkurencyjne ceny i bezpieczne metody.

Swoje usługi oferujemy klientom instytucjonalnym oraz prywatnym. Dobieramy rodzaj metod i zakres usług zgodnie z oczekiwaniami klientów – w mieszkaniach i w domach przeprowadzamy skuteczne zwalczanie szkodników tj., usuwanie pluskiew, karaluchów, pcheł, much i inne działania, by przywrócić komfort i bezpieczeństwo życia. Jeśli domowe metody zawiodły, najwyższa pora na skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy gwarantują skuteczność i dyskrecję.

W zakładach pracy proponujemy dodatkowo wprowadzenie monitoringu DDD szczególnie w branży żywnościowej, która powinna być ściśle kontrolowana zgodnie z wymaganymi przez prawo procedurami. Nasz zespół specjalistów jest dokładnie przeszkolony i posiada odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, by przeprowadzać audyty i inspekcje standardów HACCP, GMP, GHP IFS/BRC.

Możemy również przeprowadzić usługi dezynfekcji. Metody stosowane w dezynfekcji to zamgławianie, oprysk ULV a także ozonowanie. Usługi te świadczymy w: szpitalach, przedszkolach, szkołach i innych miejscach publicznych oraz prywatnych mieszkaniach i domach Problem grzybów, bakterii, wirusów i szkodników może pojawić się wszędzie, dlatego jesteśmy przygotowani zarówno na zwalczanie problemu na małym, jak i na dużym obszarze.

Efekt DDD gwarantuje pełen profesjonalizm i efektywność oraz korzystne ceny.

Świadczymy usługi w szerokim zakresie likwidacji i ochrony przed szkodnikami, oczyszczania i dezynfekcji obiektów oraz audytów i inspekcji sanitarnych. Opracowujemy indywidualny program zwalczania problemu i profilaktyki sanitarnej dla firm, przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych. Nasi specjaliści doradzą jakie kroki należy podjąć, aby skuteczność i bezpieczeństwo były zapewnione w najszerszym możliwym zakresie.

Efekt DDD gwarantuje pełen profesjonalizm i efektywność oraz korzystne ceny.
Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług,
zgodną z aktualnymi normami oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Swoje usługi oferujemy klientom instytucjonalnym oraz prywatnym.

Obszar działania: Kalwaria Zebrzydowska i okolice

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów

Referencje

Możesz nam zaufać. Mamy na uwadze zarówno skuteczność, jak i dobro klientów, więc każdą sprawę traktujemy indywidualnie i z dyskrecją. Naszą najlepszą wizytówką jest wielu zadowolonych klientów!

Dlaczego My?

Jeśli zastanawiasz się, jak zapewnić wysoki standard sanitarny obiektu, postaw na pewne i najbardziej skuteczne rozwiązanie – profesjonalną firmę Efekt DDD. Co nas wyróżnia?

Skuteczność
Skuteczność

Każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie, z należytą powagą i zaangażowaniem. Dobieramy odpowiednie metody i realizujemy je stosując profesjonalny sprzęt i środki, a także efektywne i sprawdzone przez nas metody i technologie. Wiemy, że skuteczność wymaga wielu aspektów, dlatego pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, prowadząc dodatkowy nadzór i profilaktykę. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Zawsze w pierwszej kolejności wybieramy te metody ochrony i zwalczania problemu, które są najmniej szkodliwe dla zdrowia, ale zapewniają skuteczne rozwiązanie problemu. Stawiamy na bezpieczeństwo ludzi i otoczenia, ale także na poszanowanie środowiska naturalnego. Działamy etycznie, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

Profesjonalizm
Profesjonalizm

Opracowujemy program profilaktyki i zwalczania problemu dla osób prywatnych, firm i instytucji z różnych branż. Wykonujemy niezbędne audyty oraz wystawiamy certyfikaty standardów GMP, GHP i HACCP potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia biologa terenowego według wymaganych standardów BRC Global Standard FOOD.

Cena
Cena

Gwarantujemy konkurencyjne ceny za usługi deratyzacji, dezynsekcji lub dezynfekcji i ozonowania dla wszystkich klientów z województwa małopolskiego i śląskiego. Jeśli chcą Państwo poznać ceny konkretnych usług, zapraszamy do kontaktu. Doradzimy najlepsze rozwiązanie i zaproponujemy cenę odpowiednią dla danego obiektu, metody i skali występowania problemu.

Czas
Czas

Czas jest niezwykle ważny przy walce ze szkodnikami, mikroorganizmami i drobnoustrojami, ich ciągłym rozwojem i potencjalnymi zniszczeniami. Dlatego trzeba działać jak najszybciej! Przed podjęciem prac przeprowadzamy dokładne badania, aby dobrać najbardziej efektywne metody. Nie zwlekaj, skorzystaj z profesjonalnych usług, dzięki którym szybko i sprawnie wyeliminujesz problem.

Dyskrecja
Dyskrecja

Mamy na uwadze Państwa komfort i dobre imię prowadzonych przez Państwa działalności, dlatego działamy w pełnej dyskrecji. Procesy przeprowadzamy w taki sposób, aby nie zaburzyć funkcjonowania, i nie wpłynąć na działanie biznesu i czynności codziennych. Problem usuwamy możliwie jak najdyskretniej, najszybciej i najbezpieczniej dla otoczenia.

FAQ

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące usług DDD? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Cena usługi jest zależna zawsze od jej rodzaju, zastosowanych metod i skali problemu, dlatego jest każdorazowo ustalana indywidualnie. Nasi klienci cenią nas za konkurencyjne ceny, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Monitoring DDD to szeroko pojęta ochrona przed szkodnikami, owadami, gryzoniami i innymi czynnikami, które negatywnie wpływają na człowieka i jego zdrowie. Jest on szczególnie ważny w branży spożywczej  ze względu na bezpieczeństwo sanitarne. Monitoring jest jednak polecamy w każdej branży, niezależnie od profilu.

Jeśli potrzebujesz odpluskwiania w Kalwarii Zebrzydowskiej, musisz zabezpieczyć żywność, możesz odsunąć meble, wyposażenie od ścian, zdjąć obrazy, pościel. Jeśli nie możesz tego wykonać wszystkie te czynności wykonamy sami podczas przygotowania pomieszczeń do zabiegu dezynsekcji.  W przypadku szczurów, myszy i innych szkodników często nie wymaga się uprzedniego przygotowania, a nasi specjaliści przekażą niezbędne informacje po kontakcie. Przy ozonowaniu zaleca się zabezpieczenie sprzętów elektronicznych, ukrycie biżuterii i innych cennych przedmiotów, zabezpieczenie roślin by ozon nie zniszczył ich powłoki. Należy usunąć z pomieszczeń zwierzęta.

Jeśli twój dom lub siedziba firmy zostaną zaatakowane przez szkodniki, odczujesz nie tylko pogorszenie komfortu życia, a nawet negatywne skutki zdrowotne i ekonomiczne. Zbyt wolna reakcja na problem może doprowadzić do jego eskalacji: nie tylko dojdzie do dużych zniszczeń, ale także nieproszeni goście nadmiernie się rozmnożą, utrudniając szybką i skuteczną eksterminację.

Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Działamy szybko i skutecznie od kilkunastu lat na terenie Śląska i Małopolski, oferując konkurencyjne ceny i szeroki zakres usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności, doświadczeniu i zobaczyć certyfikaty, odwiedź dedykowane podstrony.