Ładowanie...
Dezynfekcja Kalwaria Zebrzydowska

Dezynfekcja Kalwaria Zebrzydowska

Efekt DDD to profesjonalna firma zajmująca się dezynsekcją, deratyzacją i dezynfekcją. Działamy na terenie całej Polski, a szczególnie na terenie Małopolski i Śląska. Zajmujemy się przeprowadzaniem dezynfekcji w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Oferujemy swoje usługi dla firm i podmiotów użyteczności publicznej oraz dla klientów indywidualnych.

Jak wykonujemy dezynfekcje?

Dezynfekcja jest postępowaniem mającym na celu zniszczyć wszelkie szkodliwe dla człowieka drobnoustroje i ich tzw. przetrwalniki. Zabiegi dezynfekcyjne opierają się na odkażaniu miejsc zanieczyszczonych drobnoustrojami. Dezynfekcja dotyczy przedmiotów i powierzchni użytkowych. Nasza firma dokonuje skutecznych zabiegów dezynfekcyjnych zanieczyszczonych miejsc. Działamy wykorzystując najnowocześniejszą chemię oraz profesjonalny sprzęt dezynfekcyjny. Dokonując dezynfekcji bierzemy pod uwagę 3 ważne czynniki: gatunek, liczbę i aktywność drobnoustroju występującego w zanieczyszczonym terenie, najbardziej odpowiednie i skuteczne właściwości chemiczne i fizyczne środków dezynfekcyjnych oraz warunki środowiska, w którym przebywają drobnoustroje (temperatura, wilgotność, ph, obecność materii organicznej, inne). Do dezynfekcji lokali lub skażonego terenu stosujemy metody fizyczne, chemiczne i termiczno-chemiczne. Dezynfekujemy parą wodną, promieniowaniem promieniami UV oraz chemicznymi preparatami odpowiednio dobranymi do zaistniałej sytuacji.

Rodzaje dezynfekcji

W całym procesie dezynfekcyjnym niszczenia drobnoustrojów oraz ich form stosuje się tzw. dezynfekcje zapobiegawcze i ogniskowe. Warto pamiętać, o dezynfekcji zapobiegawczej, ponieważ wykonywana okresowo lub stale działa zapobiegawczo i jest elementem profilaktycznym dla podjętych działań niszczenia drobnoustrojów. Nasza firma posiada doświadczenie w działaniach odkażających i sprzątaniu miejsc śmierci, która nastąpiła naturalnie, w wyniku zabójstwa, samobójstwa lub zdarzenia losowego. Zabiegi odkażające po zmarłym wykonujemy sprawnie i skutecznie. W zależności od poziomu skażenia miejsca wykonywania usługi stosujemy różne działania i środki. Najczęściej wykonywanym zabiegiem dezynfekcyjnych po zmarłym jest ozonowanie. Skutecznie likwidujemy też nieprzyjemne zapachy z lokali, w których doszło do tragicznego zdarzenia.

Obszar działania

Pracujemy na zlecenie osób prywatnych, firm, spółdzielni mieszkaniowych oraz Instytucji Państwowych na terenie Małopolski i Śląska, a w razie potrzeby także na terenie całego kraju. Jeżeli kogoś z Państwa bliskich, albo Was, dotknęła tragedia utraty osoby bliskiej poprzez śmierć naturalną, w wyniku zabójstwa, samobójstwa lub zdarzenia losowego i istnieje zagrożenie bezpośredniego kontaktu z bakteriami, krwią, płynami ustrojowymi, wirusami, grzybami, patogenami bądź innymi substancjami niebezpiecznymi dla życia i zdrowia, to nie wahajcie się zadzwonić do naszej firmy. Na miejsce wyślemy pracowników, którzy posiadają doświadczenie, wiedzę i doskonałe zaplecze techniczne w sprzątaniu i dezynfekcji po zmarłym w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wykonując wszelkie niezbędne czynności podczas sprzątania i dezynfekcji po osobie zmarłej wspieramy rodzinę denata i jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Zaawansowanymi technologiami jesteśmy w stanie odzyskać przedmioty wartościowe z mieszkania, w którym nastąpiła śmierć, a nawet uratować meble czy inne przedmioty, na których zależy osobom bliskim.

Bezpieczeństwo dezynfekcji w Kalwarii Zebrzydowskiej

Nasz prace na miejscu zdarzenia są planowane i przeprowadzane w konsultacji z rodziną, ewentualnymi służbami, są bezpieczne. Skuteczność wykonanej przez nas dezynfekcji po zmarłym w Kalwarii Zebrzydowskiej jest gwarantowana. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Czyszczenie po osobach zmarłych jest działaniem wymagającym skomplikowanych i niebezpiecznych zabiegów.

Wykonywane przez Efekt DDD usługi dekontaminacji pomieszczeń rozpoczynamy od kompleksowej dezynfekcji. Nasi pracownicy wchodzą do pomieszczeń wyposażeni w najlepszy sprzęt dla ochrony ich zdrowia. Niezwykle ważne jest dokładne wykonanie każdej z zaplanowanych czynności. Pomieszczenie, w którym znalazł się denat, szczególnie ciało będące w fazie rozkładu potrzebuje specjalistycznych zabiegów, aby doprowadzić miejsce do ponownego użytkowania. Należy potraktować pomieszczenia ze szczególną uwagą pod kątem higienicznym. Działając na zlecenie osób indywidualnych oraz firm mamy za zadanie pozostawić naszym klientom pomieszczenia bezpieczne i wolne od wszelkich zarazków, patogenów, czy nieprzyjemnych zapachów. Wystawiamy stosowne dokumenty potwierdzające dokonanie czynności dezynfekcyjnych po zmarłym w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów