Ładowanie...
Certyfikaty

Certyfikaty

Stawiamy na nieustanny rozwój naszej firmy, dlatego dbamy o to, by na bieżąco uzupełniać wiedzę i brać udział w szkoleniach odnośnie deratyzacji, dezynfekcji oraz innych usług zawartych w naszej ofercie. Poniżej zebraliśmy najważniejsze certyfikaty specjalistyczne, które świadczą o wysokim poziomie świadczonych usług oraz tym, że nasze wieloletnie doświadczenie idzie w parze z wiedzą. 

Jako firma DDD stawiamy na profesjonalne podejście do klienta, dbamy o jego bezpieczeństwo i zadowolenie, indywidualnie rozważając jego potrzeby. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług będziesz mieć pewność, że podejmujesz współpracę z kompetentnymi specjalistami, którzy nieustannie podnoszą poziom wiedzy na szkoleniach, starając się być krok przed konkurencją. Na przestrzeni lat zdobyliśmy certyfikaty z zakresu dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji, stosowania środków ochrony roślin, systemów zabezpieczenia zakładów przemysłu spożywczego, ochrony przed szkodnikami i wiele innych, które można zobaczyć poniżej. 

Naszym głównym atutem jest wieloletnie doświadczenie, odpowiednie przygotowanie zawodowe i ciągle poszerzana wiedza. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, czego poparciem są wybrane certyfikaty i dyplomy.

Efekt DDD gwarantuje pełen profesjonalizm i efektywność oraz korzystne ceny.

Świadczymy usługi w szerokim zakresie likwidacji i ochrony przed szkodnikami, oczyszczania i dezynfekcji obiektów oraz audytów i inspekcji sanitarnych. Opracowujemy indywidualny program zwalczania problemu i profilaktyki sanitarnej dla firm, przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych. Nasi specjaliści doradzą jakie kroki należy podjąć, aby skuteczność i bezpieczeństwo były zapewnione w najszerszym możliwym zakresie.

Efekt DDD gwarantuje pełen profesjonalizm i efektywność oraz korzystne ceny.