Ładowanie...
Referencje

Referencje

Możesz nam zaufać. Mamy na uwadze zarówno skuteczność, jak i dobro klientów, więc każdą sprawę traktujemy indywidualnie i z dyskrecją. Naszą najlepszą wizytówką jest wielu zadowolonych klientów!

Polecam za dobrą cenę
Polecam za dobrą cenę, miłe podejście do klienta i skuteczność. Jeśli chodzi o robaki w domu, mamy wreszcie spokój.
Hanna
Zwalczanie pluskiew wykonane skutecznie
Zwalczanie pluskiew wykonane skutecznie, próbowaliśmy je usunąć na własną rękę, ale bez skutku. Było trochę czyszczenia w mieszkaniu, ale w końcu problem rozwiązany. Polecam!
Maksymilian
Super. Nie spodziewałam się, że tak szybko przyjadą
Super. Nie spodziewałam się, że tak szybko przyjadą i usuną problem szczurów. Zakład czysty, pułapki rozstawione i mamy pewność, że wszystko jest pod kontrolą specjalistów.
Natalia
Od prawie 5 miesięcy nie ma już ani śladu korników
Od prawie 5 miesięcy nie ma już ani śladu korników czy cokolwiek to było. Wcześniejsze firmy sobie nie poradziły, nasz domek letniskowy był w opłakanym stanie. Oczywiście polecam.
Krzysztof
Polecam tą firmę w 100%
Polecam tą firmę w 100%. Po wprowadzeniu się do nowego domu okazało się, że mamy gniazdo szerszeni przy dachu. Nie chciałam ryzykować, że pogryzą dzieci, zadzwoniłam, problem usunięty w jedno popołudnie.
Magda
Mogę z czystym sumieniem polecić usługi
Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy Efekt DDD. W naszym domku letniskowym pojawiły się korniki, których nie mogliśmy w żaden sposób wypędzić. Dzięki nim domek uratowany i nie ma potrzeby stawiania nowego.
Barbara
Zwalczanie szkodników w 100% udane
Zwalczanie szkodników w 100% udane – znaleźliśmy ślady bytności na drewnianym strychu, ale udało się uratować konstrukcję. Polecam.
Henryk
Kupiliśmy starą stodołę do remontu i zaadaptowania
Kupiliśmy starą stodołę do remontu i zaadaptowania, jednak okazało się, że jest cała zniszczona przez szkodniki. Wezwaliśmy firmę, która sprawdziła, na czym polega problem i skutecznie go usunęła. Jesteśmy już po renowacji i jak na razie ani śladu owadów – bardzo dziękujemy.
Jadwiga
W naszym zakładzie pojawił się problem z kołatkiem
W naszym zakładzie pojawił się problem z kołatkiem, który dostał się prawdopodobnie wraz z używanymi meblami. Skorzystałem szybko z usług Efektu DDD, problem rozwiązany.
Robert
Jestem zadowolona z usługi
Jestem zadowolona z usługi. Pomimo tego, że mieliśmy już opiekę innej firmy, szczury wracały falami i cieszę się, że znalazłam Efekt DDD. Odkąd wykonali analizy, wzmocnili zabezpieczenia i wskazali, co poprzednicy robili źle, moja firma może w końcu normalnie działać. Bardzo polecam!
Stanisława
Zwalczanie szczurów udane
Zwalczanie szczurów udane – firma jest prawdziwym profesjonalistą.
Maciej
Mogę polecić wszystkim usługi firmy Efekt DDD
Mogę polecić wszystkim usługi firmy Efekt DDD, szczególnie jeśli prowadzą restaurację, bar lub inne tego typu miejsce. W trakcie wdrażania procedur ochronnych miałam wiele pytań, na które udzielili odpowiedzi. Całość przebiegła szybko, sprawnie, dzięki temu jesteśmy już odpowiednio chronieni.
Klaudia
W naszym zakładzie pojawił się problem ze szkodnikami
W naszym zakładzie pojawił się problem ze szkodnikami. Skorzystałem z usług Efekt DDD i problem rozwiązany, mam nadzieję, że raz na zawsze.
Patryk
Profesjonalne podejście do klienta!!!
Miła, kompetentna pomoc i podejście. Usługa ozonowania wykonana w terminie, z zadowalającym efektem. Polecam i pewnie skorzystam ponownie za jakiś czas.
Anna M.
Polecam
Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami
Monika
Przekazane firmie DDD mieszkanie zostało całkiem oczyszczone, we wnętrzu nie czuć już nieprzyjemnych zapachów.
Opuszczone mieszkanie śmierdziało papierosami, kocim moczem i stęchlizną, której nie dało się wywietrzyć i nie mogliśmy się tego pozbyć pomimo, że było dokładnie wysprzątane.
Krzysztof Z.
Jestem zadowolona, że szybko poszło i salon jest czynny.
Ozonowanie w salonie przeprowadziłam z myślą o bezpieczeństwie swoich klientów. Polecam.
Sonia
Usługi szybkie i profesjonalne
Bardzo polecam.
Irena D
Proces wykonany prawidłowo i terminowo
Z ogromnym zaangażowaniem ze strony pracowników, od samego zgłoszenia po realizację. Bardzo rekomendujemy Efekt DDD.
Krzysztof
Polecam współpracę z Panem Dawidem
Dezynfekcja została przeprowadzona zgodnie z założeniami, z poszanowaniem naszego rytmu pracy. Wszystko przebiegło na tyle szybko, że nie została zaburzona ciągłość pracy firmy.
M.
Polecam.
Wiarygodna i pewna firma.
Michał A
Jestem bardzo zadowolona z usługi.
Długo szukałam firmy, która podejmie się usunięcia pluskiew po poprzednich lokatorach, aż znalazłam Efekt DDD. Sytuacja wyglądała źle, a po zaledwie 2 sesjach nie ma po nich śladu. Bardzo polecam!
Maria
Zwalczanie karaluchów w 100% udane!
Firma jest prawdziwym profesjonalistą w branży.
Jakub
Chciałabym polecić usługi firmy Efekt DDD.
Prawie od razu udało nam się ustalić termin wykonania usługi. W trakcie miałam różne pytania, na które dostałam odpowiedź. Wykonanie usługi przebiegło sprawnie i przyniosło efekt – firma wykonała odpluskwianie. Cena również była konkurencyjna.
Paulina
W wynajętym mieszkaniu był problem z mrówkami.
Skorzystałam z usług Efekt DDD i mogę z czystym sumieniem polecić.
Tomasz
Dziękuję.
Od dwóch lat zmagałem się ze szczurami, które atakowały moje króliki, jednak firma Efekt DDD skutecznie sobie z nimi poradziła.
Jarek
Polecam
Bardzo dobrze tępią gryzonie w zakładach pracy. Odszczurzanie to prawdziwy majstersztyk.
Maria
Mieliśmy szczury, który zalęgły się w piwnicy w firmie.
Zamówiłem usługę deratyzacji. Był strach, ale zwalczyli je raz na zawsze!
Karol
Polecam firmę Efekt DDD.
Nie tylko wdrażali nam HACP, ale pomogli pozbyć się myszy, który dostały się do naszego hotelu. Stosują środki o wysokiej skuteczności – gryzonie nie pojawiły się już od tamtej pory.
Beata
To profesjonaliści.
Bardzo się cieszę, że trafiłem na taką świetna firmę, która rozprawiła się szybko z nornicami, które niszczyły mi ogródek.
Piotr