Ładowanie...
Branże

Branże

Jesteśmy profesjonalną firmą DDD, która zajmuje się m.in. dezynfekcją, dezynsekcją czy zwalczaniem szkodników. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz zaawansowanym technologiom, oferujemy swoje usługi w wielu branżach:

Obrazek

Spożywcza

Usługi firmy DDD w branży spożywczej zapewniają skuteczną ochronę przed insektami, gryzoniami oraz innymi szkodnikami, które stanowią zagrożenie dla jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych.

Medyczna

Usługi DDD w szpitalach, przychodniach czy gabinetach stomatologicznych, pomagają utrzymać standardy higieny i bezpieczeństwa oraz zapewniają pacjentom i personelowi medycznemu ochronę przed infekcjami i chorobotwórczymi mikroorganizmami.
Obrazek
Obrazek

Hotelarska

Hotele mogą korzystać z dezynfekcji i dezynsekcji pokojów, restauracji oraz innych miejsc użyteczności publicznej, aby zagwarantować swoim gościom bezpieczeństwo i komfort pobytu.

Rolnicza

Wykorzystanie firmy DDD w branży rolniczej pomaga w zwalczaniu szkodników roślinnych, zwierzęcych oraz glebowych zapewniając skuteczną ochronę upraw i zbiorów.
Obrazek
Obrazek

Edukacyjna

Usługi DDD wykorzystuje się również w szkołach czy na uniwersytetach do dezynfekcji i dezynsekcji sal lekcyjnych i wykładowych oraz innych pomieszczeń używanych przez uczniów, studentów i pracowników edukacyjnych.

Kosmetyczna i farmaceutyczna

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych technologii oraz środków chemicznych, firma DDD zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami czy szkodnikami, a także usuwa nieprzyjemne zapachy.
Obrazek
Obrazek

Produkcyjna

W branży produkcyjnej firma DDD oferuje swoje usługi dezynfekcji, zwalczania szkodników i inne, co zapewnia ochronę przed chorobotwórczymi bakteriami, wirusami oraz gryzoniami w pomieszczeniach produkcyjnych.

Spółdzielnie mieszkaniowe

Działania DDD pomagają utrzymać higienę w budynkach mieszkalnych. Usługi obejmują eliminację szkodników, dezynfekcję oraz dezynsekcję pomieszczeń w celu zwalczania wszelkich plag insektów i gryzoni, jak mrówki czy myszy.
Obrazek