Ładowanie...
Ozonowanie pomieszczeń Bielsko-Biała

Ozonowanie pomieszczeń Bielsko-Biała

OzonowanieOd wielu już lat specjalizujemy się w ozonowaniu różnych przestrzeni, w tym mieszkalnych, biurowych czy magazynowych. Nasza metoda pozwala na skuteczne i efektywne eliminowanie bakterii, wirusów, grzybów czy roztoczy, co przekłada się na większe bezpieczeństwo i odczuwalną czystość powietrza.

Z nami pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów, w tym tych trudnych do usunięcia, takich jak dym z papierosów czy stęchlizna. Z powodzeniem działamy zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń Bielsko-Biała i okolice

Ozonem nazywa się aktywny tlen, który charakteryzuje się właściwościami dezynfekującymi, a przy tym jest całkowicie bezpieczny w użytku. Dzięki temu można go wykorzystać do ozonowania pomieszczeń, czyli ekologicznej formy dezynfekcji mieszkań i domów. Za jego pomocą można skutecznie usunąć nawet trudne zanieczyszczenia – od pleśni po nieprzyjemne zapachy – szybko, skutecznie i bezpiecznie dla zdrowia mieszkańców.

Więcej na temat ozonowania pisaliśmy na swoim blogu – zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z tym zagadnieniem.

Ozonowanie Bielsko-Biała – jak wygląda w praktyce?

Aby móc bezpiecznie przeprowadzić proces ozonowania, ważne jest właściwe przygotowanie danego pomieszczenia. Po pierwsze, trzeba zabezpieczyć (a najlepiej usunąć), wszystkie wartościowe przedmioty, ponieważ aktywny tlen może doprowadzić do ich szybszego zniszczenia (np. w reakcji z metalami). Po drugie, wszyscy mieszkańcy muszą opuścić daną przestrzeń na czas ozonowania.

Po przeprowadzaniu dezynfekcji ozonem, należy wietrzyć pomieszczenia przez około pół godziny.

Kiedy warto przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń jest procesem, który może być stosowany w różnych sytuacjach, aby zdezynfekować powietrze i powierzchnię, eliminować nieprzyjemne zapachy, a także zniszczyć pleśń, bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy niebezpieczne dla człowieka. Najczęściej przeprowadzamy je:

  • po dużych remontach,
  • w miejscach magazynowania żywności,
  • w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów (np. stęchlizna),
  • w szpitalach i placówkach zdrowotnych.

Potrzebujesz pomocy w innej sytuacji, a nasze ozonowanie jest jedynym rozwiązaniem? Skontaktuj się z nami!

Ozonowanie Bielsko-Biała – Twój bezpieczny sposób dezynfekcji

Chcesz zlecić nam ozonowanie domu lub biura? Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo lub za pomocą formularza na stronie, a ustalimy wszystkie szczegóły współpracy i ustalimy termin wykonania usługi.

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów