Ładowanie...
Medyczna
Medyczna

Sektor medyczny to branża, w której sterylne warunki oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu odgrywają kluczową rolę. Szpitale, rozmaite przychodnie i kliniki, budynki pogotowia, domy spokojnej starości, gabinety stomatologiczne, salony masażu i fizjoterapii – w tych przestrzeniach higieniczne i tym samym bezpieczne okoliczności przebywania stanowią absolutną podstawę. Dla wszelkiego rodzaju instytucji z branży medycznej oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji, ozonowania, deratyzacji, a także usuwania nieprzyjemnych zapachów.

Dezynfekcja w placówkach medycznych

Ozonowanie w branży medycznej

Znaczna liczba pacjentów z rozmaitymi schorzeniami każdego dnia wiąże się z ogromną liczbą szkodliwych patogenów, które nieustannie krążą w powietrzu i stanowią zagrożenie dla zdrowia, a w wielu przypadkach także życia chorych. Dbanie o warunki sanitarne w placówkach medycznych powinno stanowić wysoki priorytet. Regularne dezynfekowanie pomieszczeń i powierzchni w takich miejscach pozwala skutecznie pozbyć się bakterii, wirusów, pierwotniaków, a także niektórych grzybów. Dostępne na rynku środki chemiczne do dezynfekcji w mogą okazać się niewystarczające w branży medycznej, dlatego też dobrze jest regularnie korzystać z kompleksowej usługi profesjonalistów w tym zakresie.

Ozonowanie pomieszczeń w sektorze medycznym

Oprócz dezynfekcji w sektorze medycznym bardzo często stosuje się również ozonowanie. To szybki i bardzo skuteczny sposób na oczyszczenie i odświeżenie powietrza oraz powierzchni płaskich w pomieszczeniach. Proces, który jest bezpieczny i przebiega bez użycia środków chemicznych, całkowicie eliminuje nieprzyjemne zapachy, usuwając zawarte w nim patogeny. To doskonały sposób na poprawienie jakości powietrza w placówkach medycznych wszelkiego rodzaju, co z pewnością pozytywnie wpłynie na samopoczucie pacjentów oraz pracowników i poprawi ich codzienny komfort.

Rozwiążemy twój problem!

Ozonowanie w placówkach medycznych

Poza dezynfekcją oraz ozonowaniem pomieszczeń w naszej ofercie dla sektora medycznego znajduje się również dezynsekcja, deratyzacja oraz zwalczanie szkodników drewna. Higieniczne i bezpieczne warunki przebywania mają w placówkach branży medycznej ogromne znaczenie – bardzo dobrze wiemy, jak istotne w tym przypadku są warunki codziennej pracy, jak również goszczenia pacjentów. Jeśli masz pytania, specjaliści firmy Efekt DDD są do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji lub ozonowania.