Ładowanie...
Ozonowanie pomieszczeń – Andrychów

Ozonowanie pomieszczeń – Andrychów

Jako firma DDD z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne ozonowanie domu, mieszkania, a także powierzchni biurowych i magazynów. Dzięki niemu zostaną usunięte z powietrza bakterie, wirusy, grzyby i roztocza, pozostawiając wnętrza czyste i wolne od patogenów. Ozonowanie domów to skuteczna metoda na pozbycie się brzydkich i trudnych do usunięcia zapachów, takich jak dym papierosowy, zapach stęchlizny, farb i lakierów. Stosuje się je powszechnie w szpitalach, placówkach medycznych i na basenach ze względu na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. 

Na czym polega ozonowanie, które możemy przeprowadzić w miejscowości Andrychów

Ozon to gaz nazywany również aktywnym tlenem, który jest silnym środkiem dezynfekującym, utleniającym różne związki chemiczne. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami i patogenami unoszącymi się w powietrzu, rozkłada je, a następnie sam rozpada się w tlen, będąc bezpiecznym dla środowiska. Ozonowanie domów i mieszkań to inaczej ekologiczna dezynfekcja, pomagająca usunąć nawet pleśń, pchły i mrówki.

Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się dokładnie, na czym polega ozonowanie.

Andrychów ozonowanie – jak przebiega proces

Ozonowanie jest zawsze przeprowadzane po uprzednim przygotowaniu przestrzeni. Należy usunąć wartościowe przedmioty, gdyż ozon przyspiesza ich starzenie, a następnie uszczelnić pomieszczenia. Wszyscy muszą opuścić wnętrza na czas zabiegu, a specjaliści ustawiają specjalne generatory ozonu, kontrolując jego stężenie. Po ozonowaniu mieszkania lub domu należy wietrzyć pomieszczenia ok. 30 minut, by można było w nich bezpiecznie przebywać.

Ozonowanie po koronawirusie – Andrychów

Chorowałeś na koronawirusa lub twoja bliska osoba na niego zapadła? A może prowadzisz firmę, w której przebywała osoba z podejrzeniem koronawirusa lub według zaleceń musisz dbać o regularną, profilaktyczną dezynfekcję? Ozonowanie jest doskonałym sposobem na zlikwidowanie bakterii i wirusów, w tym COVID-19. Dezynfekcja po koronawirusie może być jednak przeprowadzona na wiele sposobów – od ozonowania, przez dezynfekcję opryskową, natryskową i zamgławianie. Potrzebujesz pomocy? Dowiedz się więcej o tym, na czym polega dezynfekcja po koronawirusie.

Ozonowanie jako ekologiczny sposób dezynfekcji 

Chcesz ekologicznie zdezynfekować swój dom, mieszkanie, biuro lub inną przestrzeń? Zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi na ważne pytania i wykonamy skuteczne ozonowanie w wyznaczonych pomieszczeniach. 

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów