Ładowanie...
Ozonowanie mieszkania – Zakopane

Ozonowanie mieszkania – Zakopane

Ozonowanie

Ozonowanie pomieszczeń w Zakopanem

Jako firma DDD z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne ozonowanie mieszkań, domów, jak również powierzchni biurowych i magazynów. Dzięki ozonowaniu zostaną usunięte z powietrza grzyby, roztocza a także bakterie i wirusy. Wnętrza staną się czyste i wolne od patogenów. Ozonowanie domów to również skuteczny sposób pozbycia się brzydkich i trudnych do usunięcia zapachów, takich jak dym papierosowy, zapach stęchlizny, farb i lakierów. Procedura stosowana jest powszechnie w szpitalach, placówkach medycznych i na basenach ze względu na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo.

Zakopane – jak przebiega proces ozonowania?

Na czym polega ozonowanie, które możemy przeprowadzić w Zakopanem? Ozon to gaz nazywany również aktywnym tlenem, który jest silnym środkiem dezynfekującym, utleniającym różne związki chemiczne. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami i patogenami unoszącymi się w powietrzu, rozkłada je, a następnie sam rozpada się w tlen, będąc bezpiecznym dla środowiska. Ozonowanie domów i mieszkań to inaczej ekologiczna dezynfekcja, pomagająca usunąć nawet pleśń, pchły i mrówki.

Przeczytaj więcej: na czym polega ozonowanie.

Przed rozpoczęciem zabiegu ozonowania, pomieszczenie należy odpowiednio przygotować. Należy usunąć wartościowe przedmioty, gdyż ozon przyspiesza ich starzenie, a następnie uszczelnić pomieszczenia. Na czas zabiegu należy opuścić wnętrze, a specjaliści ustawiają specjalne generatory ozonu, kontrolując jego stężenie. By można było bezpiecznie przebywać w mieszkaniu, po ozonowaniu należy wietrzyć pomieszczenia ok. 30 minut.

Ozonowanie po koronawirusie w Zakopanem

Ozonowanie jest doskonałym sposobem na zlikwidowanie bakterii i wirusów, w tym COVID-19. Dlatego jeśli chorowałeś na koronawirusa lub prowadzisz firmę, w której przebywała osoba z podejrzeniem koronawirusa, warto przeprowadzić zabieg dezynfekcji. Może być przeprowadzona na wiele sposobów – od ozonowania, przez dezynfekcję opryskową, natryskową i zamgławianie. Potrzebujesz pomocy?

Sprawdź, kiedy warto skorzystać z dezynfekcji po koronawirusie.

Ozonowanie to ekologiczna dezynfekcja

Chcesz zlecić ozonowanie domu, mieszkania, biura lub innej przestrzeni w Zakopanem? Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy odpowiedzi na ważne pytania i wykonamy skuteczne ozonowanie we wskazanym miejscu.

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów