Ładowanie...
Ozonowanie pomieszczeń Kraków

Ozonowanie pomieszczeń Kraków

OzonowaniePod hasłem „ozonowanie pomieszczeń” kryje się określenie na bezpieczną i skuteczną dezynfekcję, którą bez problemu można przeprowadzić, chociażby w pomieszczeniach mieszkalnych czy gospodarczych. Do eliminacji bakterii, wirusów i innych zanieczyszczeń wykorzystuje się ozon, czyli silny utleniacz, który dezaktywuje mikroorganizmy i rozkłada zanieczyszczenia organiczne.

W ten sposób możesz pozbyć się różnego rodzaju zanieczyszczeń, także tych bardziej opornych. Dodatkowo ozonowanie przywraca w pomieszczeniach neutralny zapach, więc może być wykorzystywany do usuwania dymu papierosowego, stęchlizny czy innych nieprzyjemnych aromatów.

Czy to bezpieczne? Ozonowanie mieszkania Kraków i okolice

Ozonowanie jest bezpiecznym procesem, ale w jego trakcie ludzie i zwierzęta powinny opuścić pomieszczenie, ponieważ ozon może podrażniać drogi oddechowe. Aby móc ponownie skorzystać z danego pomieszczenia, należy je uprzednio wywietrzyć przez około 30 minut, ale czas wietrzenia może się wydłużyć w niektórych, bardzo indywidualnych przypadkach.

Warto również usunąć cenne przedmioty z dezynfekowanego pomieszczenia, ponieważ ozon może wchodzić w reakcje z niektórymi materiałami, co sprzyja ich szybszemu niszczeniu.

Ozonowanie mieszkania Kraków – cena i czas realizacji

Wycena usługi ozonowania uzależniona jest od kilku czynników, w tym przede wszystkim wielkości pomieszczeń i rodzaju zanieczyszczenia. Te kwestie wpływają również na czas samego procesu, który może wynieść od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, w celu uzyskania indywidualnej wyceny. Na podstawie krótkiej rozmowy, ocenimy koszt i czas realizacji, a także ustalimy termin wykonania zlecenia.

Realizujemy zlecenia nie tylko w Krakowie, ale również w okolicznych miejscowościach na terenie całego województwa.

Ozonowanie Kraków – co możemy dla Ciebie zrobić?

Ozonowanie jest zalecane w przypadku konieczności dezynfekcji pomieszczeń, eliminacji trudnych zapachów, po zalaniu, po remoncie, w miejscach skłonnych do rozwoju pleśni oraz w pojazdach w celu usunięcia zapachów i ogólnej dezynfekcji.

Nasza firma realizuje usługi dla klientów prywatnych oraz firm, więc możemy przeprowadzić ozonowanie domów i mieszkań oraz biura. Kraków jest miastem cieszącym się niechlubną sławą związaną ze sporym zanieczyszczeniem powietrza, więc tego typu usługa powinna być regularnie przeprowadzana, aby zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów