Ładowanie...
Dezynsekcja Zakopane

Dezynsekcja Zakopane

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI W ZAKRESIE DEZYNSEKCJI W ZAKOPANEM

Dezynsekcja to proces mający na celu wytępienie szkodliwych owadów, szczególnie tych pasożytniczych. Jest bardzo istotna ze względów zarówno sanitarnych, jak i gospodarczych, ponieważ wpływa na bezpieczeństwo każdego domu, czy też prowadzonej działalności gospodarczej – zwłaszcza tej związanej z gastronomią, żywnością lub hotelarstwem. Likwidacji podlegają głównie takie owady jak:

 • muchy,
 • komary,
 • wszy,
 • pchły,
 • pluskwy,
 • karaluchy.

W procesie dezynsekcji samo doraźne dokonanie likwidacji szkodników nie jest wystarczające. Trzeba pamiętać, że skuteczna będzie ona tylko wówczas, jeśli całkowicie usunięte zostaną także jaja i larwy owadów.

JAK WYKONUJEMY DEZYNSEKCJĘ?

Wykonując zabiegi dezynsekcyjne stosujemy najskuteczniejszy sprzęt do zwalczania szkodników dostępny na rynku. Aby zapewnić efektywność naszych usług, rokrocznie podnosimy swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, seminariach, czy tematycznych targach związanych z DDD. Dezynsekcje wykonujemy przez wykorzystanie środków fizycznych takich jak:

 • para wodna,
 • gorące powietrze,
 • promieniowanie ultrafioletowe;

oraz poprzez czynności mechaniczne takie jak wyłapywanie, trzepanie i oczyszczanie przedmiotów i akcesoriów znajdujących się w obiekcie, w którym zauważono występowanie szkodników. Likwidacja szkodników następuje także za pomocą środków biologicznych, np. poprzez inne organizmy żywe. Stosujemy najnowocześniejsze środki selekcjonując je odpowiednio do zwalczanych owadów – ich wielkości, ilości oraz środowiska, w jakim żyją. Nasze techniki dezynsekcyjne są przy tym bezpieczne dla ludzi i ich otoczenia. Dokonując dezynfekcji stosujemy środki chemiczne i mechaniczne spełniające wszelkie określone prawem normy.

ZAUWAŻYŁEŚ PLUSKWY – DZIAŁAJ JAK NAJSZYBCIEJ!

Pluskwy domowe to bardzo szkodliwe owady, które żywią się krwią zwierząt oraz ludzi. Często powtarzanym mitem dotyczącym pluskiew jest to, że ich bytność w mieszkaniach dotyczy jedynie osób mających problemy z higieną lub związana jest z brudem. To jednak nieprawda! Pluskwy mogą rozprzestrzenić się w każdym domu, lokalu czy zakładzie pracy. Z łatwością można przywieźć je z podróży lub przetransportować z miejsc publicznych, w których masowo przebywają ludzie, mogą także dotrzeć do naszych siedzib z innych, sąsiadujących miejsc. Przebywają wszędzie tam, gdzie mają dostęp do pożywienia – najczęściej są to łóżka, pościele oraz ciemne miejsca. Są szczególnie uciążliwe i trzeba pamiętać, że nie znikają same! Pluskwy potrafią wytrzymać bez pożywienia nawet kilka miesięcy, wprowadzając się w stan długiej hibernacji. Jeżeli zobaczysz bytność tych bardzo odpornych i hibernujących się szkodników, nie zwlekaj! Podejmowanie dezynsekcji pluskwy domowej na własna rękę jest nieskuteczne i wręcz niemożliwe, więc najlepiej zadzwoń po skuteczną i uprawnioną pomoc.

ZLEĆ NAM USUWANIE PLUSKIEW W ZAKOPANEM

Specjalizujemy się w skutecznej dezynsekcji pluskiew, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami. Używamy najnowszych preparatów na pluskwy oraz sprawdzonych metod gwarantujących całkowitą skuteczność w usuwaniu pluskiew. Dokonujemy dezynsekcji zachowując całkowitą dyskrecję, chroniąc dobre imię naszych klientów oraz prowadzonych przez nich firm.

Nasza firma ostatecznie zlikwiduje pluskwy w Twoim domu czy firmie w Zakopanem. Odpluskwianie wykonywane przez naszą firmę daje zawsze oczekiwany rezultat w postaci całkowitego zlikwidowania pluskiew. Należy pamiętać, że aby zabieg odpluskwiania był w 100% skuteczny, należy powtarzać go w określonych odstępach czasu, technikami odpowiednio dopasowanymi do ilości i specyfiki występowania pluskiew. Zaufaj naszej wiedzy, doświadczeniu, profesjonalnemu sprzętowi i najnowocześniejszym technikom, a także wykorzystywanym środkom chemicznym, które stosujemy do pozbywania się pluskiew na terenie Zakopanego i w całej Polsce.

SKUTECZNE ZWALCZANIE SZERSZENI I OS

Likwidacja szkodników sezonowych to głównie zabiegi związane z usuwaniem gniazd szerszeni. Gniazda te rozlokowane są zwykle w najróżniejszych, czasami trudno dostępnych miejscach. Jeżeli zauważyłeś wyjątkową aktywność os czy szerszeni w twoim otoczeniu, może to oznaczać, że w okolicy znajduje się gniazdo tych uciążliwych i niebezpiecznych insektów. Oto przykładowe lokalizacje:

 • ogródki działkowe (w domkach, na drzewach),
 • lokale użyteczności publicznej,
 • budynki mieszkalne (strychy, balkony, pod parapetami, poddasza),
 • prywatne posesje (garaże, szopy, altanki, poddasza, gniazda w ziemi).

Wiedz, że niebezpieczeństwa wynikające z samodzielnej likwidacji gniazd os i szerszeni mogą być bardzo dotkliwe dla Ciebie i Twojej rodziny. Ukąszenia szerszeni i os są bardzo niebezpieczne dla osób uczulonych na jad tych owadów. Mogą spowodować nawet śmierć! Nie bagatelizuj zauważonych przez siebie gniazd os i szerszeni! Wezwij Efekt DDD, a dotrzemy w potrzebne miejsce i skutecznie usuniemy niebezpieczne osy i szerszenie. Likwidujemy gniazda os i szerszeni skutecznie i profesjonalnie, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt. Usuwamy gniazda os i szerszeni w Zakopanem i wielu innych miejscowościach.

USUWANIE KOMARÓW, KLESZCZY I MESZEK W ZAKOPANEM

W sezonie wiosenno – letnim szczególnie uciążliwa jest obecność komarów, meszek oraz kleszczy. Czy wiesz, że w Polsce istnieje aż 47 gatunków komarów, 48 gatunków meszek i około 20 gatunków kleszczy? Skutecznie usuniemy wszystkie te insekty! Jeżeli Twój dom, działka rekreacyjna, siedziba firmy, lub prowadzona działalność gospodarcza zlokalizowana jest w okolicy drobnych wód stojących, zbiorników wodnych stałych lub rzek, sadzawek, stawów, bądź miejsc, w których w szybkim tempie tworzą się kałuże bądź rozlewiska – weź po uwagę, że możesz skutecznie się zabezpieczyć przed szkodliwymi ukąszeniami komarów i meszek i kleszczy. Jeżeli chcesz, aby Twoja rodzina, goście i klienci nie byli narażeni na dyskomfort ukąszeń komarów, meszek czy kleszczy koniecznie zadzwoń do naszej firmy Efekt DDD. Tylko po produktywnym zabezpieczeniu narażonego miejsca będziecie Państwo mogli spokojnie spędzać czas w ogrodzie, na działce, czy na terenie prowadzonej działalności. Dokonamy likwidacji niechcianych owadów, dodatkowo efektywnie zabezpieczając problemowe miejsca. Włączamy stosowne metody po rozpoznaniu terenu, narażenia na wielkość występującej populacji, porę roku, możliwość wystąpienia opadów. Naszą wizytówką jest skuteczność, potwierdzona zadowoleniem wielu klientów!

ZWALCZANIE PRUSAKÓW I KARALUCHÓW W ZAKOPANEM

Karaluchy i prusaki to karaczany, które są powszechnymi szkodnikami sanitarnymi. Powodują one mnóstwo bakteryjnych i wirusowych chorób, zanieczyszczają produkty żywnościowe, a ich odchody są silnymi alergenami. Samodzielna próba zwalczenia prusaków i karaluchów może być nieudaną ze względu na silne organizmy tych owadów. Ogólnodostępne środki sprzedawane w sklepach likwidują najsłabsze jednostki, zaś najsilniejsze z owadów potrafią przeżyć nawet po kilku dokonywanych czynnościach dezynsekcyjnych.

Nasza firma specjalizuje się w skutecznym zwalczaniu siedlisk karaczanów. Przeprowadzana przez nas dezynsekcja karaluchów i prusaków opiera się na zdobytej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w walce z tymi owadami. Stosujemy skuteczne, rotacyjne preparaty i sprawdzone metody walki z szkodnikami, wykorzystując środki najwyższej jakości. Oferujemy szybką i skuteczną dezynfekcję karaluchów i prusaków, która nie zakłóci normalnego trybu życia, pracy i funkcjonowania zajętego miejsca. Masz problem z karaluchami lub prusakami? Zadzwoń i sam przekonaj się o skuteczności naszych działań w walce z karaluchami i prusakami w Zakopanem lub innej lokalizacji.

DEZYNSEKCJA MRÓWEK FARAONA – ZAKOPANE

Mrówka faraonka gnieździ się w siedzibach ludzkich o wilgotności ok. 80% i w temperaturze utrzymującej się na poziomie 25-30 stopni C. Cała kolonia mrówek faraona może powstać z zaledwie jednej mrówki robotnicy, której udało się przeżyć, z jednego ocalałego jaja! Mrówki faraonki są uciążliwe i często trudno jest się ich pozbyć z wykorzystaniem ogólnodostępnych w sklepach środków owadobójczych. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem zlikwidowania mrówek faraona jest wezwanie specjalisty. Po rozpoznaniu miejsca, w którym występują mrówki nasz pracownik ustali odpowiednie środki i metody do usunięcia ich gniazda. Nasza firma jest zaopatrzona w skuteczne i kompleksowe materiały do zwalczania mrówek faraona, które w 100% pozbędą się z Twojej firmy całej kolonii. Zadzwoń – szybko i efektywnie zlikwidujemy mrówki faraonki w Zakopanem.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

 1. Posiadamy wymagane kwalifikacje zawodowe oraz niezbędne doświadczenie aby dokonywać dezynsekcji.
 2. Dokonując dezynsekcji w Zakopanem udzielamy 100% gwarancji skuteczności na wykonaną usługę, pozostając w stałym kontakcie z Klientem. Udzielamy także gwarancji na wybrane, podejmowane czynności dezynsekcyjne.
 3. W razie potrzeby wystawiamy potrzebne zaświadczenia – zarówno dla osób prywatnych, jak i firm lub przedsiębiorstw.
 4. Każde zgłoszenie traktujemy z należytą powagą, najwyższym zaangażowaniem i z poszanowaniem Państwa prywatności, w tym anonimowości firmy.

FAQ

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące usług DDD? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

W procesie dezynsekcji likwidowane są szczególnie pasożytnicze, szkodliwe owady takie jak muchy, komary, wszy, pchły, pluskwy, karaluchy.

Dezynsekcja przeprowadzana jest głównie za pomocą środków fizycznych takich jak para wodna, gorące powietrze i promieniowanie ultrafioletowe, oraz metodami mechanicznymi takimi jak wyłapywanie, trzepanie oraz oczyszczanie przedmiotów i akcesoriów.

Wszędzie, gdzie zauważono występowanie niebezpiecznych lub uciążliwych szkodników: w domach, na posesjach, w firmach, lokalach usługowych, przedsiębiorstwach, obiektach i miejscach publicznych.

Zlecenie dezynfekcji profesjonalnej firmie to gwarancja bezpieczeństwa, efektywności i skuteczności w likwidacji szkodników. Należy pamiętać, że niektóre szkodliwe owady mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a ich samodzielne próby usunięcia mało skuteczne, a także zagrażające naszemu zdrowiu. 

 

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów