Ładowanie...
Dezynsekcja Skawina

Dezynsekcja Skawina

Nasza firma Efekt DDD poleca swoje usługi dezynsekcyjne na terenie Skawiny. 

Dezynsekcja polega na wytępieniu szkodliwych owadów, zwłaszcza tych pasożytniczych. Są nimi m.in. muchy, komary, wszy, pchły, pluskwy i karaluchy. Nie wystarczy jednak dokonać likwidacji szkodników. Należy wiedzieć, że dezynsekcja będzie skuteczna tylko wówczas, jeśli podlegać jej będą także jaja i larwy owadów. Wykluczenie szkodliwych owadów ze względów sanitarnych i gospodarczych jest ważna dla bezpieczeństwa każdego domu, czy prowadzonej działalności gospodarczej, zwłaszcza tej związanej z gastronomią, żywnością, czy hotelarstwem. Wykonując zabiegi dezynsekcyjne stosujemy innowacyjny sprzęt dostępny na rynku do zwalczania much, komarów, pluskiew, wszy, karaluchów, pcheł, meszek. Jesteśmy firmą, która systematycznie podnosi swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, seminariach, czy tematycznych targach związanych z DDD. Zabiegi dezynsekcyjne wykonuje się przez zastosowanie środków fizycznych, np. pary, gorącego powietrza, ognia, a nawet promieniowania UV. Dezynsekcji dokonuje się też poprzez czynności mechaniczne, jak: wyłapywanie, trzepanie czy oczyszczanie stosownych przedmiotów bądź akcesoriów używanych w mieszkaniu czy firmie. Likwidacja szkodników następuje też poprzez środki biologiczne, np. poprzez inne organizmy żywe. Efekt DDD usuwa w Skawinie udzielając 100% gwarancji skuteczności. Będąc w stałym kontakcie z Państwa firmą likwidujemy szkodniki także udzielając gwarancji na wybrane, podejmowane czynności dezynsekcyjne. Wystawiamy potrzebne zaświadczenia. Każde zgłoszenie traktujemy z należytą powagą, najwyższym zaangażowaniem i w razie potrzeby z poszanowaniem anonimowości Państwa firmy. Stosujemy środki najwyższej klasy wybierając je odpowiednio do usuwanych owadów, ich wielkości, ilości czy otoczenia, w jakim przebywają. Nasze techniki likwidacyjne są bezpieczne dla ludzi i ich otoczenia. Usuwając szkodniki stosujemy środki chemiczne i mechaniczne spełniające wszelkie określone prawem normy. Posiadamy wymagane kwalifikacje zawodowe oraz niezbędne doświadczenie w zabiegach dezynsekcyjnych.

Dezynsekcja pluskiew w Skawinie.

Efekt DDD zajmuje się efektywną dezynsekcją pluskiew. Pluskwy domowe to owady żywiące się krwią zwierząt oraz człowieka. Przebywają tam, gdzie mają dostęp do pożywienia, najczęściej są to łóżka, pościele oraz ciemne miejsca. Pluskwy potrafią przetrwać bez pożywienia nawet kilka miesięcy, wprowadzają się w stan długiej hibernacji. Są szczególnie kłopotliwe i nie znikają same. Należy je usunąć. Nasza firma dokonuje dezynsekcji pluskiew zgodnie z obowiązującymi standardami. Stosujemy najnowsze preparaty na pluskwy oraz sprawdzone metody gwarantujące całkowitą skuteczność w usuwaniu pluskiew. Działamy zachowując całkowitą dyskrecję, chroniąc dobre imię naszych klientów oraz prowadzonych przez nich biznesów. Często powtarzanym mitem dotyczącym pluskiew jest to, że ich bytność w domach dotyczy osób mających problemy z higieną oraz związana jest z brudem. Pluskwy mogą rozprzestrzenić się w każdym domu, czy zakładzie pracy. Pluskwy można przywieźć z podróży, przetransportować z miejsc publicznych, gdzie masowo przebywają ludzie. Pluskwy mogą też przybyć do naszych siedzib z innych, sąsiadujących lokali. Jeżeli dostrzeżesz bytność tych bardzo odpornych i hibernujących się szkodników, nie zwlekaj! Zadzwoń po skuteczną i wykwalifikowaną pomoc. Efekt DDD skutecznie pozbędzie się pluskiew w Twoim domu czy firmie w Skawinie. Usuwanie pluskiew wykonywane przez Efekt DDD daje zawsze oczekiwany rezultat w postaci zlikwidowanych owadów. Miejmy na uwadze, że aby czynności dezynsekcyjne były skuteczne należy powtarzać je w określonych odstępach czasu, metodami odpowiednio dobranymi do ilości występowania pluskiew w mieszkaniu. Podejmowanie dezynsekcji pluskwy domowej na własna rękę jest nieskuteczne i wręcz niemożliwe. Wykorzystaj naszą wiedzę, doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz najnowocześniejsze technologie czy chemikalia wykorzystywane przez nasza firmę do dezynsekcji pluskiew na terenie Skawiny i w całej Polsce.

Likwidacja os i szerszeni w Skawinie.

Usuwanie szkodników sezonowych to głównie zabiegi dotyczące usuwania gniazd os. Gniazda te umiejscowione są zwykle w najróżniejszych, czasami trudno dostępnych miejscach. Jeżeli zauważyłeś wyjątkową aktywność os czy szerszeni w twoim otoczeniu, może to oznaczać, że w okolicy znajduje się gniazdo tych uciążliwych i niebezpiecznych insektów. Oto przykładowe lokalizacje: ogródki działkowe (w domkach, na drzewach), lokale użyteczności publicznej, budynki mieszkalne (strychy, balkony, pod parapetami, poddasza), prywatne posesje (garaże, szopy, altanki, poddasza, gniazda w ziemi). Wiedz, że niebezpieczeństwa wynikające z samodzielnej likwidacji gniazd os i szerszeni mogą być bardzo dotkliwe dla Ciebie i Twojej rodziny. Ukąszenia szerszeni i os są bardzo niebezpieczne dla osób uczulonych na jad szerszeni lub os. Mogą spowodować nawet śmierć! Nie pomijaj zauważonych przez siebie gniazd os i szerszeni! Wezwij Efekt DDD dotrzemy do Skawiny i skutecznie zlikwidujemy osy i szerszenie. Pozbywamy się gniazd os i szerszeni przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu. Likwidujemy gniazda os i szerszeni skutecznie i profesjonalnie. Mamy doświadczenie w pozbywaniu się gniazd os i szerszeni w Skawinie i wielu innych miejscowościach.

Usuwanie komarów, kleszczy i meszek w Skawinie.

W sezonie wiosenno – letnim szczególnie uciążliwa jest obecność komarów, meszek oraz kleszczy. W Polsce występuje 47 gatunków komarów, 48 gatunków meszek i około 20 gatunków kleszczy! W Skawinie i okolicy skutecznie zlikwidujemy komary, meszki i kleszcze. Jeżeli Twój dom, działka rekreacyjna, siedziba firmy, czy prowadzona działalność gospodarcza umiejscowione są w okolicy drobnych wód stojących, zbiorników wodnych stałych lub rzek, sadzawek, stawów, bądź miejsc, w których w szybkim tempie tworzą się kałuże bądź rozlewiska – weź po uwagę, że możesz skutecznie się zabezpieczyć przed szkodliwymi ukąszeniami komarów i meszek i kleszczy. Jeżeli chcesz, aby Twoja rodzina, goście i klienci nie byli narażeni na dyskomfort ukąszeń komarów, meszek czy kleszczy koniecznie zadzwoń z naszą firmą Efekt DDD. Tylko po skutecznym zabezpieczeniu narażonego miejsca będziecie Państwo mogli spokojnie spędzać czas w ogrodzie, na działce, czy na terenie prowadzonej działalności. Zlikwidujemy niechciane owady w Skawinie skutecznie zabezpieczając narażone miejsca. Włączamy stosowne metody po rozpoznaniu terenu, narażenia na wielkość występującej populacji, porę roku, możliwość wystąpienia opadów. Naszą wizytówką jest wielu zadowolonych klientów!

Usuwanie prusaków i karaluchów w Skawinie.

Nasza firma specjalizuje się w likwidacji siedlisk karaczanów. Najpopularniejszymi karaczanami są karaluchy i prusaki. Są one powszechnymi szkodnikami sanitarnymi. Powodują one mnóstwo bakteryjnych i wirusowych chorób, zanieczyszczają produkty żywnościowe, a ich odchody są silnymi alergenami. Samodzielna próba usunięcia prusaków i karaluchów może być nieudaną ze względu na silne organizmy tych owadów. Ogólnodostępne środki oferowane w sklepach likwidują najsłabsze jednostki, zaś najsilniejsze z karaluchów potrafią przeżyć nawet po kilku dokonywanych zabiegach. Dezynsekcja karaluchów i prusaków wykonywana przez Efekt DDD opiera się na wiedzy i doświadczeniu w walce z tymi organizmami. Stosujemy skuteczne, rotacyjne środki i sprawdzone metody walki z prusakami i karaluchami. Oferujemy usuwanie karaluchów i prusaków nie naruszające normalnego trybu życia i pracy. W likwidacji prusaków i karaluchów wykorzystujemy preparaty i sprzęt najwyższej jakości. Masz problem z karaluchami lub prusakami? Zadzwoń i przekonaj się o skuteczności naszych działań w walce z karaluchami i prusakami w Skawinie.

Dezynsekcja mrówek faraona – Skawina.

Efekt DDD poleca swoje usługi związane z likwidacją gniazd mrówek faraona. Mrówka faraonka mieszka w siedzibach ludzkich o wilgotności ok. 80% i w temperaturze utrzymującej się na poziomie 25-30 stopni C. Cała kolonia mrówek faraona może rozrosnąć się z zaledwie jednej mrówki robotnicy, której udało się przeżyć, z jednego ocalałego jaja! Mrówki faraonki są uciążliwe i często trudno jest się ich pozbyć za pomocą ogólnodostępnych w sklepach środków owadobójczych. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem pozbycia się mrówek faraona jest wezwanie specjalisty. Po obejrzeniu miejsca, w którym występują mrówki nasz pracownik wybierze odpowiednie środki i metody do likwidacji ich gniazda. Firma Efekt DDD jest zaopatrzona w skuteczne i kompleksowe materiały do likwidacji mrówek faraona, które w 100% pozbędą się z Twojego domu całej kolonii. Skontaktuj się z nami – szybko i skutecznie pozbędziemy się mrówek faraona w Skawinie. 

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów