Ładowanie...
Dezynsekcja Pszczyna

Dezynsekcja Pszczyna

Nasza firma Efekt DDD poleca swoje usługi dezynsekcyjne na terenie Pszczyny.

Dezynsekcja polega na wytępieniu szkodliwych owadów, zwłaszcza tych pasożytniczych. Są nimi m.in. muchy, komary, wszy, pchły, pluskwy i karaluchy. Nie wystarczy tylko dokonać dezynsekcji szkodników. Trzeba pamiętać, że dezynsekcja będzie skuteczna tylko wówczas, jeśli podlegać jej będą także jaja i larwy owadów. Wykluczenie much, komarów, wszy, pcheł, pluskiew, czy karaluchów ze względów sanitarnych i gospodarczych jest ważna dla bezpieczeństwa każdego domu, czy prowadzonej działalności gospodarczej, zwłaszcza tej związanej z gastronomią, żywnością, czy hotelarstwem. Wykonując dezynsekcję wykorzystujemy innowacyjny sprzęt dostępny na rynku do zwalczania szkodliwych owadów. Jesteśmy firmą, która rokrocznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, seminariach, czy tematycznych targach związanych z DDD. Dezynsekcje wykonuje się przez zastosowanie środków fizycznych, np. pary, gorącego powietrza, a nawet promieniowania ultrafioletowego. Dezynsekcji dokonuje się też poprzez czynności mechaniczne, jak: wyłapywanie, trzepanie czy oczyszczanie stosownych przedmiotów bądź akcesoriów używanych w domu czy firmie. Dezynsekcje wykonuje się z użyciem preparatów chemicznych: metodą oprysku, ULV, zamgławiania, żelowania Efekt DDD dokonuje dezynsekcji w Pszczynie najskuteczniej. Będąc w stałym kontakcie z Państwem świadczymy usługi dezynsekcyjne także udzielając gwarancji na wybrane, podejmowane czynności dezynsekcyjne. Wystawiamy stosowną dokumentację wymaganą przez organy nadrzędne. Każde zgłoszenie traktujemy z należytą powagą, najwyższym zaangażowaniem i w razie potrzeby z poszanowaniem anonimowości naszych klientów. Stosujemy środki najnowocześniejsze przypasowując je odpowiednio do usuwanych owadów, ich wielkości, ilości czy otoczenia, w jakim żyją. Nasze techniki likwidacyjne są bezpieczne dla ludzi i ich otoczenia. Wykonując dezynsekcje stosujemy środki chemiczne i mechaniczne spełniające wszelkie określone prawem normy. Posiadamy wymagane kwalifikacje zawodowe oraz niezbędne doświadczenie aby dokonywać likiwdacji niechcianych szkodników.

Dezynsekcja Pszczyna: Likwidacja pluskiew.

Efekt DDD zajmuje się efektywną likwidacją pluskiew. Pluskwy domowe to owady żywiące się krwią zwierząt oraz człowieka. Przebywają tam, gdzie mają dostęp do pożywienia, najczęściej są to łóżka, pościele oraz ciemne miejsca. Pluskwy potrafią wytrzymać bez pożywienia nawet kilka miesięcy, wprowadzają się w stan długiej hibernacji. Są szczególnie kłopotliwe i nie znikają same. Należy je usunąć. Nasza firma dokonuje dezynsekcji pluskiew zgodnie z obowiązującymi normami. Stosujemy najnowocześniejsze preparaty na pluskwy oraz sprawdzone metody gwarantujące całkowitą skuteczność w usuwaniu pluskiew. Działamy zachowując całkowitą dyskrecję, chroniąc dobre imię naszych klientów oraz prowadzonych przez nich firm. Często powtarzanym mitem dotyczącym pluskiew jest to, że ich bytność w mieszkaniach dotyczy osób mających problemy z higieną oraz związana jest z brudem. Pluskwy mogą rozprzestrzenić się w każdym domu, czy zakładzie pracy. Pluskwy można przywieźć z podróży, przetransportować z miejsc publicznych, gdzie masowo przebywają ludzie. Pluskwy mogą też przybyć do naszych siedzib z innych, sąsiadujących lokali. Jeżeli dostrzeżesz bytność tych bardzo odpornych i hibernujących się niechcianych owadów,  nie powstrzymuj się! Zadzwoń po skuteczną i uprawnioną pomoc. Nasza firma ze skutkiem usunie szkodników w Twoim domu czy firmie w Pszczynie. Odpluskwianie wykonywane przez naszą firmę daje zawsze oczekiwany rezultat w postaci zlikwidowanych szkodników.  Należy pamiętać, że aby zabieg odpluskwiania zadziałał należy powtarzać go w określonych odstępach czasu, technikami odpowiednio dobranymi do ilości występowania owadów w lokalu. Usuwanie pluskwy domowej na własna rękę jest nieskuteczne i wręcz niemożliwe. Zaufaj naszej wiedzy, doświadczeniu, profesjonalnemu sprzętowi oraz najnowocześniejszym technikom, czy chemikaliom użytkowanym przy dezynsekcji pluskiew na terenie Pszczyny i w całej Polsce.

Dezynsekcja Pszczyna: Likwidacja szerszeni i os.

Zwalczanie szkodników sezonowych to głównie zabiegi związane z usuwaniem gniazd os  i szerszeni. Jeżeli zauważyłeś wyjątkową aktywność os, szerszeni w twoim otoczeniu, może to oznaczać, że w okolicy znajduje się gniazdo tych uciążliwych i niebezpiecznych insektów. Gniazda te porozmieszczane są zwykle w najrozmaitszych, czasami trudno dostępnych miejscach.

Oto przykładowe lokalizacje:


– ogródki działkowe (w domkach, gniazda w drzewach),

– 
lokale użyteczności publicznej,

– 
budynki mieszkalne (strychy, balkony, pod parapetami, poddasza),

– 
prywatne posesje (garaże, szopy, altanki, poddasza, gniazda w ziemi).

Wiedz, że zagrożenia wynikające z samodzielnej likwidacji gniazd os i szerszeni mogą być bardzo dotkliwe dla Ciebie i Twojej rodziny. Ukąszenia szerszeni i os są bardzo niebezpieczne dla osób uczulonych na jad szerszeni lub os. Mogą prowadzić nawet do śmierci! Nie lekceważ zauważonych przez siebie gniazd os i szerszeni! Wezwij Efekt DDD dotrzemy do Pszczyny i skutecznie zlikwidujemy gniazda os i szerszeni. Likwidujemy gniazda os i szerszeni przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Usuwamy szerszenie i osy w sposób skuteczny i profesjonalny. Mamy doświadczenie w likwidacji gniazd os i szerszeni w Pszczynie i wielu innych miejscowościach.

Dezynsekcja Pszczyna: Zwalczanie komarów, kleszczy i meszek.

W sezonie wiosenno – letnim szczególnie dokuczliwa jest obecność komarów, meszek oraz kleszczy. W Polsce żyje 47 gatunków komarów, 48 gatunków meszek i około 20 gatunków kleszczy! W Pszczynie i okolicy skutecznie usuniemy te insekty. Jeżeli Twój dom, działka rekreacyjna, siedziba firmy, czy prowadzona działalność gospodarcza znajduje się w okolicy drobnych wód stojących, zbiorników wodnych stałych lub rzek, sadzawek, stawów, bądź miejsc, w których w szybkim tempie tworzą się kałuże bądź rozlewiska – pamiętaj, że możesz skutecznie się zabezpieczyć przed szkodliwymi ugryzieniami komarów i meszek i kleszczy. Jeżeli chcesz, aby Twoja rodzina, goście i klienci nie byli narażeni na dyskomfort ukąszeń komarów, meszek czy kleszczy koniecznie zwróć się do firmy Efekt DDD. Tylko po skutecznym zabezpieczeniu narażonego terenu będziecie Państwo mogli spokojnie spędzać czas w ogrodzie, na działce, czy na terenie prowadzonej działalności. Wykonamy zabieg dezynsekcja Pszczyna skutecznie zabezpieczając narażone miejsca. Dobieramy stosowne metody po rozpoznaniu terenu, narażenia na wielkość występującej populacji, porę roku, możliwość wystąpienia opadów. Wizytówka naszej firmy to wielu zadowolonych klientów!

Dezynsekcja prusaków i karaluchów w Pszczynie.

Efekt DDD to firma, która specjalizuje się w usuwaniu siedlisk karaczanów. Najpopularniejszymi karaczanami są karaluchy i prusaki. Są one powszechnymi szkodnikami sanitarnymi. Powodują one mnóstwo bakteryjnych i wirusowych chorób, zanieczyszczają produkty żywnościowe, a ich odchody są silnymi alergenami. Samodzielna próba zwalczenia prusaków i karaluchów może się nie udać ze względu na silne organizmy tych owadów. Ogólnodostępne środki polecane w sklepach zabijają najsłabsze jednostki, zaś najsilniejsze z owadów potrafią przetrwać nawet po kilku dokonywanych zabiegach. Likwidacja karaluchów i prusaków wykonywana przez Efekt DDD opiera się na wiedzy i doświadczeniu w walce z tymi owadami. Stosujemy efektywne, rotacyjne środki i sprawdzone metody walki ze szkodnikami. Oferujemy dezynsekcję karaluchów i prusaków nie naruszającą normalnego trybu życia i pracy. W usuwaniu prusaków i karaluchów wykorzystujemy preparaty i sprzęt najwyższej jakości. Masz problem z karaluchami lub prusakami? Zadzwoń i przekonaj się o skuteczności naszych działań w usuwaniu karaluchów i prusaków w Pszczynie.

Eliminacja mrówek faraona – Pszczyna

Nasza firma oferuje swoje usługi związane z likwidacji gniazd mrówek faraona. Mrówka faraonka zamieszkuje w siedzibach ludzkich o wilgotności ok. 80% i w temperaturze utrzymującej się na poziomie 25-30 stopni C. Cała kolonia mrówek faraona może powstać z zaledwie jednej mrówki robotnicy, której udało się przeżyć, z jednego ocalałego jaja! Mrówki faraonki są uciążliwe i często trudno usunąć je z wykorzystaniem ogólnodostępnych w sklepach środków owadobójczych. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem zlikwidowania mrówek faraona jest wezwanie specjalisty. Po rozpoznaniu miejsca, w którym występują mrówki nasz pracownik oszacuje odpowiednie środki i metody do usunięcia ich gniazda. Efekt DDD posiada skuteczne i kompleksowe preparaty do zwalczania mrówek faraona, które w 100% pozbędą się z Twojego domu całej koloni. Zadzwoń – szybko i skutecznie usuniemy mrówki faraona w Pszczynie.

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów