Ładowanie...
Dezynsekcja Nowy Targ

Dezynsekcja Nowy Targ

POSZUKUJESZ USŁUG DEZYNSEKCJI W NOWYM TARGU?

Usługi dezynsekcyjne polegają na wytępieniu szkodliwych owadów, zwłaszcza tych pasożytniczych, takich jak m.in. muchy, komary, wszy, pchły, pluskwy i karaluchy. Eliminacja szkodliwych owadów ze względów sanitarnych i gospodarczych jest ważna dla bezpieczeństwa każdego domu, czy też prowadzonej działalności gospodarczej – zwłaszcza tej związanej z gastronomią, żywnością, czy hotelarstwem. Należy wziąć pod uwagę, że sama likwidacja szkodników nie jest wystarczająca – dezynsekcja będzie skuteczna tylko wówczas, jeśli podlegać jej będą także jaja i larwy owadów!

SPRAWDŹ JAK DZIAŁAMY!

Wykonując dezynsekcję wykorzystujemy najskuteczniejszy sprzęt dostępny na rynku do zwalczania szkodników. Jesteśmy firmą, która rokrocznie podnosi swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, seminariach, czy tematycznych targach związanych z DDD, dlatego możesz nam zaufać!

Zabiegi dezynsekcyjne wykonuje się przez wykorzystanie 3 różnych metod:

  1. środki fizyczne, np. para, gorące powietrze, ogine, a nawet promieniowanie UV, h dokonuje się też poprzez
  2. czynności mechaniczne, takie jak wyłapywanie, trzepanie czy oczyszczanie stosownych przedmiotów bądź akcesoriów przechowywanych w mieszkaniu czy firmie,
  3. środki biologiczne, np. poprzez inne organizmy żywe.

Nasza firma przeprowadzi dezynsekcje w Nowym Targu najskuteczniej! Każde zgłoszenie traktujemy z należytą powagą, najwyższym zaangażowaniem i w razie potrzeby z poszanowaniem anonimowości Państwa firmy. Będąc w stałym kontakcie z Państwem dokonujemy dezynsekcji także udzielając gwarancji na wybrane, podejmowane czynności dezynsekcyjne. Stosujemy środki najwyższej klasy selekcjonując je odpowiednio do usuwanych owadów, ich wielkości, ilości czy otoczenia, w jakim żyją. Nasze metody zwalczające owady są bezpieczne dla ludzi i ich otoczenia. Wykonując dezynsekcje stosujemy środki chemiczne i mechaniczne spełniające wszelkie określone prawem normy. Posiadamy wymagane kwalifikacje zawodowe oraz niezbędne doświadczenie w zabiegach dezynsekcyjnych, a także wystawiamy potrzebne zaświadczenia.

ZAUWAŻYŁEŚ GNIAZDO SZERSZENI LUB OS?

Jeżeli zauważyłeś wyjątkową aktywność os czy szerszeni w twoim otoczeniu, może to oznaczać, że w okolicy znajduje się gniazdo tych uciążliwych i niebezpiecznych insektów. Usuwanie szkodników sezonowych to głównie zabiegi dotyczące usuwania gniazd szerszeni i os. Gniazda te rozlokowane są zwykle w najrozmaitszych, czasami trudno dostępnych miejscach. Gdzie występują najczęściej?

  • na ogródkach działkowych – w altankach, domkach, na drzewach,
  • w lokalach użyteczności publicznej,
  • w budynkach mieszkalnych – strychy i poddasza, balkony, miejsca pod parapetami,
  • na posesji i w ogrodzie – w garażach, szopach, w formie gniazd w ziemi.

Miej świadomość, że niebezpieczeństwa wynikające z samodzielnej likwidacji gniazd os i szerszeni mogą być bardzo przykre dla Ciebie i Twojej rodziny. Ukąszenia szerszeni i os są szczególnie niebezpieczne dla osób uczulonych na jad szerszeni lub os. Mogą spowodować nawet śmierć! Nie pomijaj zauważonych przez siebie gniazd os i szerszeni! Wezwij Efekt DDD – dotrzemy do Nowego Targu lub innej lokalizacji i skutecznie pozbędziemy się niebezpiecznych owadów. Usuwamy gniazda os i szerszeni z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, w sposób skuteczny i profesjonalny. Mamy doświadczenie w likwidacji gniazd os i szerszeni w Nowym Targu i wielu innych miejscowościach – zobacz nasze opinie!

ZWALCZANIE KOMARÓW, KLESZCZY I MESZEK W NOWYM TARGU

Twój dom, działka rekreacyjna, siedziba firmy, czy prowadzona działalność gospodarcza w Nowym Targu lub okolicach umiejscowione są w sąsiedztwie drobnych wód stojących, zbiorników wodnych stałych lub rzek, sadzawek, stawów, bądź miejsc, w których w szybkim tempie tworzą się kałuże bądź rozlewiska? Chcesz, aby Twoja rodzina, goście i klienci nie byli narażeni na dyskomfort ukąszeń komarów, meszek i kleszczy? Weź po uwagę, że warto skutecznie się zabezpieczyć się przed szkodliwymi ukąszeniami komarów i meszek i kleszczy i koniecznie skontaktuj się z naszą firmą Efekt DDD!

Obecność komarów, meszek oraz kleszczy jest szczególnie dokuczliwa w sezonie wiosenno – letnim. W końcu w Polsce żyje 47 gatunków komarów, 48 gatunków meszek i około 20 gatunków kleszczy! Tylko po skutecznym zabezpieczeniu narażonego terytorium będziecie Państwo mogli spokojnie spędzać czas w ogrodzie, na działce, czy na terenie prowadzonej działalności. Dokonamy likwidacji niechcianych owadów w Nowym Targu efektywnie i skutecznie, zabezpieczając wszelkie problemowe miejsca. Selekcjonujemy odpowiednie metody po rozpoznaniu terenu, narażenia na wielkość występującej populacji, porę roku, możliwość wystąpienia opadów. Naszą wizytówką jest wielu zadowolonych klientów!

SKUTECZNA LIKWIDACJA PLUSKIEW

Nasza firma zajmuje się efektywną likwidacją pluskiew. Pluskwy domowe to owady żywiące się krwią zwierząt oraz człowieka. Przebywają tam, gdzie mają dostęp do pożywienia, więc najczęściej są to łóżka, pościele oraz ciemne miejsca. Pluskwy potrafią przetrwać bez pożywienia nawet kilka miesięcy, wprowadzając się w stan długiej hibernacji. Są szczególnie kłopotliwe i nie znikają same, dlatego zdecydowanie należy je usunąć!

Efekt DDD dokonuje usuwania pluskiew zgodnie z obowiązującymi regulacjami. Stosujemy najnowsze preparaty na pluskwy oraz sprawdzone metody gwarantujące całkowitą skuteczność w usuwaniu pluskiew. Działamy zachowując całkowitą dyskrecję, chroniąc dobre imię naszych klientów oraz prowadzonych przez nich firm. Często powtarzanym mitem dotyczącym pluskiew jest to, że ich bytność w lokalach dotyczy osób mających problemy z higieną oraz związana jest z brudem. Jednak pluskwy mogą pojawić się w każdym domu czy zakładzie pracy. Można je przywieźć z podróży lub przetransportować z miejsc publicznych, gdzie masowo przebywają ludzie. Pluskwy mogą też przybyć do naszych siedzib z innych, sąsiadujących lokali. Jeżeli dostrzeżesz bytność tych bardzo odpornych i hibernujących się szkodników, nie zwlekaj! Zadzwoń po skuteczną i uprawnioną pomoc. Nasza firma pozbędzie się pluskiew w Twoim domu czy firmie w Nowym Targu lub okolicy. Usuwanie pluskiew wykonywane przez naszą firmę daje zawsze oczekiwany wynik w postaci zlikwidowanych szkodników.Miejmy na uwadze, że aby czynności dezynsekcyjne były skuteczne, należy powtarzać go w określonych odstępach czasu, metodami odpowiednio dopasowanymi do ilości występowania szkodników w mieszkaniu. Likwidowanie pluskwy domowej na własna rękę jest nieskuteczne i wręcz niemożliwe. Zawierz naszej wiedzy, doświadczeniu, profesjonalnemu sprzętowi oraz najnowocześniejszym technikom i środkom chemicznym, które stosowane są przez nas przy dezynsekcji pluskiew. Wiemy, co robimy!

USUWANIE PRUSAKÓW I KARALUCHÓW W NOWYM TARGU

Najpopularniejszymi karaczanami są karaluchy i prusaki – są to powszechne szkodniki sanitarne. Powodują mnóstwo bakteryjnych i wirusowych chorób, zanieczyszczają produkty żywnościowe, a ich odchody są silnymi alergenami. Samodzielna próba usunięcia niechcianych szkodników może się nie udać ze względu na silne organizmy tych owadów. Ogólnodostępne środki sprzedawane w sklepach likwidują najsłabsze jednostki, zaś najsilniejsze z karaluchów potrafią przeżyć nawet po kilku dokonywanych czynnościach dezynsekcyjnych. Likwidacja karaluchów i prusaków wykonywana przez naszą firmę opiera się na wiedzy i doświadczeniu w walce z tymi owadami. Wykorzystujemy skuteczne, rotacyjne środki i sprawdzone metody walki z prusakami i karaluchami. Oferujemy likwidację karaluchów i prusaków nie zaburzającą normalnego trybu życia i pracy. W likwidacji prusaków i karaluchów stosujemy środki najwyższej jakości. Masz problem z karaluchami lub prusakami w Nowym Targu luk okolicach? Zadzwoń i upewnij się o skuteczności naszych działań!

POZBĄDŹ SIĘ MRÓWEK FARAONA

Nasza firma poleca także swoje usługi związane z likwidacją gniazd mrówek faraona. Mrówka faraonka gnieździ się w siedzibach ludzkich o wilgotności ok. 80% i w temperaturze utrzymującej się na poziomie 25-30 stopni C. Cała kolonia mrówek faraona może powstać z zaledwie jednej mrówki robotnicy, której udało się przeżyć, z jednego ocalałego jaja. Mrówki faraonki są uciążliwe i często trudno jest się ich pozbyć za pomocą ogólnodostępnych w sklepach środków owadobójczych. Dlatego też najszybszym i najskuteczniejszym sposobem pozbycia się mrówek faraona jest wezwanie specjalisty. Po rozpoznaniu miejsca, w którym występują mrówki nasz pracownik ustali odpowiednie środki i metody do pozbycia się ich gniazda. Firma Efekt DDD jest dobrze zaopatrzona w skuteczne i kompleksowe środki do likwidacji mrówek faraona, które w 100% pozbędą się z Twojego mieszkania całej kolonii. Zadzwoń – szybko i efektywnie usuniemy mrówki faraonki w Nowym Targu lub okolicach.

FAQ

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące usług DDD? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Cena usługi jest zależna zawsze od jej rodzaju, zastosowanych metod i skali problemu, dlatego jest każdorazowo ustalana indywidualnie. Nasi klienci cenią nas za konkurencyjne ceny, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Monitoring DDD to szeroko pojęta ochrona przed szkodnikami, owadami, gryzoniami i innymi czynnikami, które negatywnie wpływają na człowieka i jego zdrowie. Jest on szczególnie ważny w branży spożywczej ze względu na bezpieczeństwo sanitarne. Monitoring jest jednak polecamy w każdej branży, niezależnie od profilu.

Jeśli potrzebujesz odpluskwiania w Nowym Targu, musisz zabezpieczyć żywność, możesz odsunąć meble, wyposażenie od ścian, zdjąć obrazy, pościel. Jeśli nie możesz tego wykonać wszystkie te czynności wykonamy sami podczas przygotowania pomieszczeń do zabiegu dezynsekcji. W przypadku szczurów, myszy i innych szkodników często nie wymaga się uprzedniego przygotowania, a nasi specjaliści przekażą niezbędne informacje po kontakcie. Przy ozonowaniu zaleca się zabezpieczenie sprzętów elektronicznych, ukrycie biżuterii i innych cennych przedmiotów, zabezpieczenie roślin by ozon nie zniszczył ich powłoki. Należy usunąć z pomieszczeń zwierzęta.

Jeśli twój dom lub siedziba firmy zostaną zaatakowane przez szkodniki, odczujesz nie tylko pogorszenie komfortu życia, a nawet negatywne skutki zdrowotne i ekonomiczne. Zbyt wolna reakcja na problem może doprowadzić do jego eskalacji: nie tylko dojdzie do dużych zniszczeń, ale także nieproszeni goście nadmiernie się rozmnożą, utrudniając szybką i skuteczną eksterminację.

Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Działamy szybko i skutecznie od kilkunastu lat na terenie Śląska i Małopolski, oferując konkurencyjne ceny i szeroki zakres usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności, doświadczeniu i zobaczyć certyfikaty, odwiedź dedykowane podstrony.

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów