Ładowanie...
Dezynsekcja Cieszyn

Dezynsekcja Cieszyn

Firma Efekt DDD poleca swoje usługi dezynsekcyjne na terenie Cieszyna

Dezynsekcja Cieszyn polega na wytępieniu szkodliwych owadów, zwłaszcza tych pasożytniczych. Są nimi m.in. muchy, komary, wszy, pchły, pluskwy i karaluchy. Nie wystarczy jednak dokonać likwidacji szkodników. Trzeba wiedzieć, że dezynsekcja będzie skuteczna tylko wówczas, jeśli podlegać jej będą także jaja i larwy szkodników. Usunięcie szkodliwych owadów ze względów sanitarnych i gospodarczych jest ważna dla bezpieczeństwa każdego domu, czy prowadzonej działalności gospodarczej, zwłaszcza tej związanej z gastronomią, żywnością, czy hotelarstwem. Wykonując dezynsekcję wykorzystujemy innowacyjny sprzęt dostępny na rynku do zwalczania szkodliwych owadów. Jesteśmy firmą, która regularnie podnosi swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, seminariach, czy tematycznych targach związanych z DDD. Zabiegi dezynsekcyjne Cieszyn wykonuje się przez zastosowanie środków fizycznych, np. pary, gorącego powietrza, a nawet promieniowania UV. Dezynsekcji dokonuje się też poprzez czynności mechaniczne, jak: wyłapywanie, trzepanie czy oczyszczanie stosownych przedmiotów bądź akcesoriów używanych w domu czy firmie.  Efekt DDD usuwa w Cieszynie w sposób bardzo skuteczny. Będąc w stałym kontakcie ze zleceniodawcą dokonujemy dezynsekcji Cieszyn także udzielając gwarancji na wybrane, podejmowane czynności dezynsekcyjne. Wystawiamy potrzebne zaświadczenia. Każde zgłoszenie traktujemy z należytą powagą, najwyższym zaangażowaniem i w razie potrzeby z poszanowaniem anonimowości Państwa firmy. Stosujemy środki najwyższej jakości dobierając je odpowiednio do zwalczanych owadów, ich wielkości, ilości czy otoczenia, w jakim żyją. Nasze metody likwidacyjne są bezpieczne dla ludzi i ich otoczenia. Usuwając szkodniki stosujemy środki chemiczne i mechaniczne spełniające wszelkie określone prawem normy. Posiadamy wymagane przygotowanie zawodowe oraz niezbędne doświadczenie w zabiegach dezynsekcyjnych.

Usuwanie pluskiew w Cieszynie

Efekt DDD zajmuje się skuteczną likwidacją pluskiew. Pluskwy domowe to owady żywiące się krwią zwierząt oraz człowieka. Przebywają tam, gdzie mają dostęp do pożywienia, najczęściej są to łóżka, pościele oraz ciemne miejsca. Pluskwy potrafią wytrzymać bez pożywienia nawet kilka miesięcy, wprowadzają się w stan długiej hibernacji. Są szczególnie uciążliwe i nie znikają same. Należy ich się pozbyć. Efekt DDD dokonuje dezynsekcji pluskiew zgodnie z obowiązującymi standardami. Używamy najnowocześniejszych preparatów na pluskwy oraz sprawdzonych metod gwarantujących całkowitą skuteczność w likwidacji pluskiew. Pracujemy zachowując całkowitą dyskrecję, chroniąc dobre imię naszych klientów oraz prowadzonych przez nich biznesów. Często powtarzanym mitem dotyczącym pluskiew jest to, że ich bytność w domach dotyczy osób mających problemy z higieną oraz związana jest z brudem. Pluskwy mogą pojawić się w każdym domu, czy zakładzie pracy. Pluskwy można przywieźć z podróży, przetransportować z miejsc publicznych, gdzie masowo przebywają ludzie. Pluskwy mogą też przybyć do naszych siedzib z innych, sąsiadujących lokali. Jeżeli dostrzeżesz bytność tych bardzo odpornych i hibernujących się niechcianych owadów, nie zwlekaj! Zadzwoń po skuteczną i uprawnioną pomoc. Nasza firma owocnie usunie robactwo w Twoim domu czy firmie w Cieszynie. Pozbywanie się pluskiew wykonywane przez Efekt DDD daje zawsze oczekiwany wynik w postaci zlikwidowanych szkodników. Miejmy na uwadze, że aby czynności dezynsekcyjne zadziałały należy powtarzać je w określonych odstępach czasu, metodami odpowiednio dopasowanymi do ilości występowania pluskiew w lokalu. Podejmowanie dezynsekcji pluskwy domowej na własna rękę jest nieskuteczne i wręcz niemożliwe. Zawierz naszej wiedzy, doświadczeniu, profesjonalnemu sprzętowi oraz najnowocześniejszym technikom, czy chemikaliom wykorzystywanym do pozbywania się pluskiew na terenie Cieszyna i w całej Polsce.

Zwalczanie szerszeni i os w Cieszynie

Dezynsekcja szkodników sezonowych to głównie zabiegi związane z usuwaniem gniazd szerszeni i os w Cieszynie. Gniazda te porozmieszczane są zwykle w najróżniejszych, czasami trudno dostępnych miejscach. Jeżeli zauważyłeś wyjątkową aktywność os czy szerszeni w twoim otoczeniu, może to oznaczać, że w okolicy znajduje się gniazdo tych uciążliwych i niebezpiecznych insektów. Oto przykładowe lokalizacje: ogródki działkowe (w domkach, na drzewach), lokale użyteczności publicznej, budynki mieszkalne (strychy, balkony, pod parapetami, poddasza), prywatne posesje (garaże, szopy, altanki, poddasza, gniazda w ziemi). Wiedz, że ryzyko wynikające z samodzielnej likwidacji gniazd os i szerszeni w Cieszynie mogą być bardzo dotkliwe dla Ciebie i Twojej rodziny. Ukąszenia szerszeni i os są bardzo niebezpieczne dla osób uczulonych na jad szerszeni lub os. Mogą spowodować nawet śmierć! Nie marginalizuj zauważonych przez siebie gniazd os i szerszeni! Wezwij Efekt DDD dotrzemy do Cieszyna i skutecznie zlikwidujemy osy i szerszenie w Cieszynie. Likwidujemy gniazda os i szerszeni wykorzystując sprzęt najwyższej klasy. Likwidujemy szerszenie i osy w sposób skuteczny i profesjonalny. Mamy doświadczenie w likwidacji gniazd os i szerszeni w Cieszynie i wielu innych miejscowościach.

Usuwanie komarów, kleszczy i meszek w Cieszynie

W sezonie wiosenno – letnim szczególnie dokuczliwa jest obecność komarów, meszek oraz kleszczy. W Polsce występuje 47 gatunków komarów, 48 gatunków meszek i około 20 gatunków kleszczy! W Cieszynie i okolicy skutecznie zwalczymy e owady. Jeżeli Twój dom, działka rekreacyjna, siedziba firmy, czy prowadzona działalność gospodarcza zlokalizowane są w okolicy drobnych wód stojących, zbiorników wodnych stałych lub rzek, sadzawek, stawów, bądź miejsc, w których w szybkim tempie tworzą się kałuże bądź rozlewiska – pamiętaj, że możesz skutecznie się zabezpieczyć przed szkodliwymi ugryzieniami komarów i meszek i kleszczy. Jeżeli chcesz, aby Twoja rodzina, goście i klienci nie byli narażeni na dyskomfort ukąszeń komarów, meszek czy kleszczy koniecznie skontaktuj się do naszej firmy Efekt DDD. Tylko po efektywnym zabezpieczeniu narażonego miejsca będziecie Państwo mogli spokojnie spędzać czas w ogrodzie, na działce, czy na terenie prowadzonej działalności. Wykonamy zabieg dezynsekcji w Cieszynie efektywnie zabezpieczając problemowe miejsca. Dobieramy odpowiednie metody po rozpoznaniu terenu, narażenia na wielkość występującej populacji, porę roku, możliwość wystąpienia opadów. Naszą wizytówką jest wielu zadowolonych zleceniodawców!

Dezynsekcja prusaków i karaluchów w Cieszynie

Nasza firma specjalizuje się w zwalczaniu siedlisk karaczanów. Najpopularniejszymi karaczanami są karaluchy i prusaki. Są one powszechnymi szkodnikami sanitarnymi. Powodują one mnóstwo bakteryjnych i wirusowych chorób, zanieczyszczają produkty żywnościowe, a ich odchody są silnymi alergenami. Osobista próba likwidacji niechcianych szkodników może się nie udać ze względu na silne organizmy tych owadów. Ogólnodostępne środki oferowane w sklepach zabijają najsłabsze jednostki, zaś najsilniejsze z nich potrafią przetrwać nawet po kilku dokonywanych zabiegach. Likwidacja karaluchów i prusaków wykonywana przez Efekt DDD opiera się na wiedzy i doświadczeniu w walce z tymi organizmami. Aplikujemy skuteczne, rotacyjne środki i sprawdzone metody walki z szkodnikami. Oferujemy dezynsekcję karaluchów i prusaków nie zakłócającą normalnego trybu życia i pracy. W usuwaniu prusaków i karaluchów stosujemy środki najwyższej jakości. Masz problem z karaluchami lub prusakami? Zadzwoń i zyskaj pewność o skuteczności naszych działań w pozbywaniu się ze szkodnikami w Cieszynie.

Pozbywanie się mrówek faraona – Cieszyn

Efekt DDD poleca swoje usługi związane z likwidacją gniazd mrówek faraona. Mrówka faraona żyje w siedzibach ludzkich o wilgotności ok. 80% i w temperaturze utrzymującej się na poziomie 25-30 stopni C. Cała kolonia mrówek faraona może rozrosnąć się z zaledwie jednej mrówki robotnicy, której udało się przeżyć, z jednego ocalałego jaja! Mrówki faraona są uciążliwe i często trudno jest się ich pozbyć z wykorzystaniem ogólnodostępnych w sklepach środków owadobójczych. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem pozbycia się mrówek faraona jest wezwanie specjalisty. Po oględzinach miejsca, w którym występują mrówki nasz pracownik dobierze odpowiednie produkty i metody do usunięcia ich gniazda. Nasza firma posiada skuteczne i kompleksowe materiały do likwidacji mrówek faraona, które w 100% pozbędą się z Twojej firmy całej  kolonii. Zadzwoń – szybko i efektywnie pozbędziemy się mrówek faraona w Cieszynie.

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów