Ładowanie...
Dezynfekcja Kraków

Dezynfekcja Kraków

Efekt DDD to profesjonalna firma zajmująca się dezynsekcją, deratyzacją i dezynfekcją pomieszczeń w Krakowie i innych miejscowościach w Małopolsce, a także na Śląsku. Zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów dezynfekcyjnych w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Oferujemy usługi dezynfekcji Kraków dla firm i podmiotów użyteczności publicznej oraz dla klientów indywidualnych.

Na czym polega dezynfekcja?

Dezynfekcja pomieszczeń jest postępowaniem mającym na celu zniszczyć wszelkie szkodliwe dla człowieka drobnoustroje i ich tzw. przetrwalniki. Dezynfekcja pomieszczeń opiera się na odkażaniu miejsc zanieczyszczonych drobnoustrojami. Dezynfekcja dotyczy przedmiotów i powierzchni użytkowych. Nasza firma dokonuje skutecznej dezynfekcji zanieczyszczonych miejsc. Działamy wykorzystując najnowocześniejszą chemię oraz profesjonalny sprzęt dezynfekcyjny. Dokonując dezynfekcji pomieszczeń Kraków bierzemy pod uwagę 3 ważne czynniki: gatunek, liczbę i aktywność drobnoustroju występującego w zanieczyszczonym terenie, najbardziej odpowiednie i skuteczne właściwości chemiczne i fizyczne środków do dezynfekcji oraz warunki środowiska, w którym rozprzestrzeniły się drobnoustroje (temperatura, wilgotność, ph, obecność materii organicznej, inne). Do dezynfekcji pomieszczeń lub odkażania Kraków stosujemy metody fizyczne, chemiczne i termiczno-chemiczne. Dezynfekujemy parą wodną, promieniowaniem promieniami UV oraz chemicznymi preparatami odpowiednio dobranymi do zaistniałej sytuacji.

Usługi dezynfekcji Kraków – rodzaje

W całym procesie dezynfekcyjnym niszczenia drobnoustrojów oraz ich form stosuje się tzw. dezynfekcje zapobiegawcze i ogniskowe. Warto pamiętać, o dezynfekcji zapobiegawczej, gdyż wykonywana okresowo lub stale działa zapobiegawczo i jest elementem profilaktycznym dla podjętych działań niszczenia niechcianych organizmów.

Sprzątanie po zmarłym Kraków

Efekt DDD posiada doświadczenie w działaniach odkażających i sprzątaniu miejsc śmierci, która nastąpiła naturalnie, w wyniku zabójstwa, samobójstwa lub zdarzenia losowego. Zabiegi odkażające po zmarłym wykonujemy sprawnie i skutecznie. W zależności od poziomu skażenia miejsca wykonywania usługi stosujemy różne działania i środki. Najczęściej wykonywanym zabiegiem dezynfekcyjnych po zmarłym jest ozonowanie. Podczas sprzątania po zmarłym w Krakowie czy innej miejscowości skutecznie usuwamy też nieprzyjemne zapachy z budynków, w których doszło do tragicznego zdarzenia.

Usługi dezynfekcji – teren działania

Działamy na zlecenie osób prywatnych, firm, spółdzielni mieszkaniowych oraz Instytucji Państwowych na terenie Małopolski i Śląska, a w razie potrzeby także na terenie całego kraju. Jeżeli kogoś z Państwa bliskich, albo Was, dotknęła tragedia utraty osoby bliskiej poprzez śmierć naturalną, w wyniku zabójstwa, samobójstwa lub zdarzenia losowego i istnieje zagrożenie bezpośredniego kontaktu z bakteriami, krwią, płynami ustrojowymi, wirusami, grzybami, patogenami bądź innymi substancjami niebezpiecznymi dla życia i zdrowia, to nie wahajcie się zadzwonić do Efekt DDD. Na miejsce wyślemy pracowników, którzy posiadają doświadczenie, wiedzę i doskonałe zaplecze techniczne w dezynfekcji i sprzątaniu po zmarłym w Krakowie. Wykonując wszelkie niezbędne czynności podczas sprzątania i dezynfekcji po osobie zmarłej wspieramy rodzinę denata i jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Zaawansowanymi technologiami jesteśmy w stanie uratować przedmioty wartościowe z miejsca, w którym nastąpiła śmierć, a nawet uratować meble czy inne przedmioty, na których zależy osobom bliskim.

Odkażanie Kraków – kwestie bezpieczeństwa

Podejmowane działania są planowane i przeprowadzane w konsultacji z rodziną, ewentualnymi służbami, są bezpieczne. Skuteczność wykonanej przez nas dezynfekcji po zmarłym w Krakowie jest gwarantowana. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Czyszczenie po osobach zmarłych jest działaniem wymagającym skomplikowanych i niebezpiecznych czynności.

Wykonywane przez naszą firmę usługi dekontaminacji pomieszczeń rozpoczynamy od kompleksowej dezynfekcji pomieszczeń w Krakowie. Nasi pracownicy wchodzą do pomieszczeń wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt dla ochrony ich zdrowia. Niezwykle ważne jest dokładne wykonanie każdej z zaplanowanych czynności. Pomieszczenia, w którym znalazł się denat, szczególnie w fazie rozkładu potrzebują specjalistycznych zabiegów, aby doprowadzić miejsce do ponownego funkcjonowania. Należy potraktować pomieszczenia ze szczególną uwagą pod kątem higienicznym. Działając na zlecenie osób indywidualnych oraz firm chcemy pozostawić naszym klientom pomieszczenia bezpieczne i wolne od wszelkich zarazków, patogenów, czy nieprzyjemnych zapachów. Wystawiamy stosowne dokumenty potwierdzające dokonanie dokonanie dezynfekcji pomieszczeń po zmarłym w Krakowie.

 

Zobacz również: dezynsekcja Kraków

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów