Ładowanie...
Dezynfekcja Jordanów

Dezynfekcja Jordanów

Efekt DDD to profesjonalna firma zajmująca się dezynsekcją, deratyzacją i dezynfekcją. Działamy na terenie całej Polski, a szczególnie na terenie Małopolski i Śląska. Zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów dezynfekcyjnych w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Oferujemy swoje usługi dla firm i podmiotów użyteczności publicznej oraz dla klientów indywidualnych.

Na czym polega dezynfekcja?

Zabiegi dezynfekcyjne są postępowaniem mającym na celu zniszczyć wszelkie szkodliwe dla człowieka drobnoustroje i ich tzw. przetrwalniki. Dezynfekcja opiera się na odkażaniu miejsc zanieczyszczonych drobnoustrojami. Działania dezynfekcyjne dotyczą przedmiotów i powierzchni użytkowych. Nasza firma dokonuje skutecznej dezynfekcji zanieczyszczonych miejsc. Pracujemy używając najnowocześniejszej chemii oraz profesjonalnego sprzętu dezynfekcyjnego. Wykonując zabiegi dezynfekcyjne bierzemy pod uwagę 3 ważne czynniki: gatunek, liczbę i aktywność drobnoustroju znajdującego się w zanieczyszczonym terenie, najbardziej odpowiednie i skuteczne właściwości chemiczne i fizyczne środków do dezynfekcji oraz warunki środowiska, w którym przebywają drobnoustroje (temperatura, wilgotność, ph, obecność materii organicznej, inne). Do dezynfekcji lokali lub skażonego terenu stosujemy metody fizyczne, chemiczne i termiczno-chemiczne. Dezynfekujemy parą wodną, promieniowaniem promieniami UV oraz chemicznymi preparatami odpowiednio dobranymi do zaistniałej sytuacji.

Nasza specjalizacja

W całym procesie dezynfekcyjnym niszczenia drobnoustrojów oraz ich form stosuje się tzw. dezynfekcje zapobiegawcze i ogniskowe. Warto pamiętać, o dezynfekcji zapobiegawczej, ponieważ wykonywana okresowo lub stale działa zapobiegawczo i jest elementem profilaktycznym dla podjętych działań niszczenia niechcianych organizmów. Nasza firma posiada doświadczenie w działaniach odkażających i porządkowaniu miejsc śmierci, która nastąpiła naturalnie, w wyniku zabójstwa, samobójstwa lub zdarzenia losowego. Zabiegi dezynfekcyjne po zgonie wykonujemy sprawnie i skutecznie. W zależności od poziomu skażenia miejsca wykonywania usługi stosujemy różne działania i środki. Najczęściej wykonywanym zabiegiem dezynfekcyjnych po zmarłym jest ozonowanie. Skutecznie likwidujemy też nieprzyjemne zapachy z mieszkań, w których doszło do tragicznego zdarzenia.

Obszar działania

Pracujemy na zlecenie osób prywatnych, firm, spółdzielni mieszkaniowych oraz Instytucji Państwowych na terenie Małopolski i Śląska, a w razie potrzeby także na terenie całego kraju. Jeżeli kogoś z Państwa bliskich, albo Was, dotknęła tragedia utraty osoby bliskiej poprzez śmierć naturalną, w wyniku zabójstwa, samobójstwa lub zdarzenia losowego i istnieje zagrożenie bezpośredniego kontaktu z bakteriami, krwią, płynami ustrojowymi, wirusami, grzybami, patogenami bądź innymi substancjami niebezpiecznymi dla życia i zdrowia, to nie wahajcie się zadzwonić do naszej firmy. Na miejsce wyślemy pracowników, którzy posiadają doświadczenie, wiedzę i doskonałe zaplecze techniczne w sprzątaniu i dezynfekcji po zmarłym w Jordanowie. Wykonując wszelkie niezbędne czynności podczas sprzątania i dezynfekcji po osobie zmarłej wspieramy bliskich denata i jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Zaawansowanymi technologiami jesteśmy w stanie odzyskać przedmioty wartościowe z lokalu, w którym nastąpiła śmierć, a nawet uratować meble czy inne przedmioty, na których zależy rodzinie.

Skuteczność dezynfekcji w Jordanowie

Nasz prace na miejscu zdarzenia są planowane i przeprowadzane w konsultacji z rodziną, ewentualnymi służbami, są bezpieczne. Skuteczność wykonanej przez nas dezynfekcji po zmarłym w Jordanowie jest gwarantowana. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Czyszczenie po osobach zmarłych jest działaniem wymagającym skomplikowanych i niebezpiecznych czynności.

Wykonywane przez Efekt DDD usługi dekontaminacji pomieszczeń rozpoczynamy od kompleksowej dezynfekcji. Nasi pracownicy wchodzą do pomieszczeń wyposażeni w najlepszy sprzęt dla ochrony ich zdrowia. Niezwykle ważne jest dokładne wykonanie każdej z zaplanowanych czynności. Pomieszczenia, w którym znalazły się zwłoki, szczególnie w fazie rozkładu potrzebują specjalistycznych zabiegów, aby doprowadzić miejsce do ponownego użytkowania. Należy potraktować pomieszczenia ze szczególną uwagą pod kątem higienicznym. Działając na zlecenie osób indywidualnych oraz firm chcemy pozostawić naszym klientom pomieszczenia bezpieczne i wolne od wszelkich zarazków, patogenów, czy nieprzyjemnych zapachów. Wystawiamy stosowne dokumenty potwierdzające dokonanie czynności dezynfekcyjnych po zmarłym w Jordanowie.

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów