Ładowanie...
Dezynfekcja Bielsko-Biała

Dezynfekcja Bielsko-Biała

Efekt DDD to profesjonalna firma zajmująca się dezynsekcją, deratyzacją i dezynfekcją. Działamy na terenie całej Polski, a szczególnie na terenie Małopolski i Śląska. Zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów dezynfekcyjnych w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Oferujemy swoje usługi dla firm i podmiotów użyteczności publicznej oraz dla klientów indywidualnych, w tym sprzątanie po zgonach Bielsko-Biała i wiele innych.

NA CZYM POLEGA DEZYNFEKCJA?

Dezynfekcja Bielsko-Biała to postępowanie, którego celem jest zniszczenie wszelkich szkodliwych dla człowieka drobnoustrojów i ich tzw. przetrwalników. Opiera się ona na odkażaniu miejsc zanieczyszczonych drobnoustrojami. Działania dezynfekcyjne dotyczą przedmiotów i powierzchni użytkowych. Nasza firma dokonuje skutecznej dezynfekcji zanieczyszczonych miejsc. Pracujemy używając najnowocześniejszej chemii oraz profesjonalnego sprzętu dezynfekcyjnego. Wykonując zabiegi dezynfekcyjne bierzemy pod uwagę 3 ważne czynniki: gatunek, liczbę i aktywność drobnoustroju znajdującego się w zanieczyszczonym terenie, najbardziej odpowiednie i skuteczne właściwości chemiczne i fizyczne środków do dezynfekcji oraz warunki środowiska, w którym przebywają drobnoustroje (temperatura, wilgotność, pH, obecność materii organicznej, inne). Do dezynfekcji lokali lub skażonego terenu stosujemy metody fizyczne, chemiczne i termiczno-chemiczne. Dezynfekujemy parą wodną, promieniowaniem promieniami UV oraz chemicznymi preparatami odpowiednio dobranymi do zaistniałej sytuacji.

NASZA SPECJALIZACJA

W całym procesie dezynfekcyjnym niszczenia drobnoustrojów oraz ich form stosuje się tzw. dezynfekcje zapobiegawcze i ogniskowe. Warto pamiętać, o dezynfekcji zapobiegawczej, ponieważ wykonywana okresowo lub stale działa zapobiegawczo i jest elementem profilaktycznym dla podjętych działań niszczenia niechcianych organizmów. Nasza firma posiada doświadczenie w działaniach odkażających i porządkowaniu miejsc śmierci, która nastąpiła naturalnie, w wyniku zabójstwa, samobójstwa lub zdarzenia losowego. Zabiegi dezynfekcyjne, takie jak sprzątanie po zgonach Bielsko-Biała, wykonujemy sprawnie i skutecznie. W zależności od poziomu skażenia miejsca wykonywania usługi stosujemy różne działania i środki. Najczęściej wykonywanym zabiegiem dezynfekcyjnych po zmarłym jest ozonowanie. Skutecznie likwidujemy też nieprzyjemne zapachy z mieszkań, w których doszło do tragicznego zdarzenia.

OBSZAR DZIAŁANIA

Pracujemy na zlecenie osób prywatnych, firm, spółdzielni mieszkaniowych oraz Instytucji Państwowych na terenie Małopolski i Śląska, a w razie potrzeby także na terenie całego kraju. Jeżeli kogoś z Państwa bliskich, albo Was, dotknęła tragedia utraty osoby bliskiej poprzez śmierć naturalną, w wyniku zabójstwa, samobójstwa lub zdarzenia losowego i istnieje zagrożenie bezpośredniego kontaktu z bakteriami, krwią, płynami ustrojowymi, wirusami, grzybami, patogenami bądź innymi substancjami niebezpiecznymi dla życia i zdrowia, to nie wahajcie się zadzwonić do naszej firmy. Sprzątanie po zmarłych Bielsko-Biała zostanie przeprowadzone przez pracowników, którzy posiadają doświadczenie, wiedzę i doskonałe zaplecze techniczne w sprzątaniu i dezynfekcji po zmarłym w Bielsku-Białej. Wykonując wszelkie niezbędne czynności podczas sprzątania i dezynfekcji po osobie zmarłej wspieramy bliskich denata i jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Zaawansowanymi technologiami jesteśmy w stanie odzyskać przedmioty wartościowe z lokalu, w którym nastąpiła śmierć, a nawet uratować meble czy inne przedmioty, na których zależy rodzinie.

SKUTECZNOŚĆ DEZYNFEKCJI W BIELSKU-BIAŁEJ

Nasz prace na miejscu zdarzenia są planowane i przeprowadzane w konsultacji z rodziną, ewentualnymi służbami, są bezpieczne. Skuteczność wykonanej przez nas dezynfekcji po zmarłym w Bielsku-Białej jest gwarantowana. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Czyszczenie po osobach zmarłych jest działaniem wymagającym skomplikowanych i niebezpiecznych czynności, dlatego dezynfekcja Bielsko-Biała powinna być przeprowadzana przez osoby wykwalifikowane i doświadczone.

Wykonywane przez Efekt DDD usługi dekontaminacji pomieszczeń rozpoczynamy od kompleksowej dezynfekcji. Nasi pracownicy wchodzą do pomieszczeń wyposażeni w najlepszy sprzęt dla ochrony ich zdrowia. Niezwykle ważne jest dokładne wykonanie każdej z zaplanowanych czynności. Pomieszczenia, w którym znalazły się zwłoki, szczególnie w fazie rozkładu potrzebują specjalistycznych zabiegów, aby doprowadzić miejsce do ponownego użytkowania. Sprzątanie po zmarłych Bielsko-Biała wymaga traktowania pomieszczenia ze szczególną uwagą pod kątem higienicznym. Działając na zlecenie osób indywidualnych oraz firm chcemy pozostawić naszym klientom pomieszczenia bezpieczne i wolne od wszelkich zarazków, patogenów, czy nieprzyjemnych zapachów. Wystawiamy stosowne dokumenty potwierdzające dokonanie czynności dezynfekcyjnych po zmarłym w Bielsku-Białej.

FAQ

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące usług DDD? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Działania dezynfekujące powinny być przeprowadzone w każdym miejscu, które tego wymaga – m.in. w przestrzeni mieszkalnej po zmarłym, użytkowanej przez osoby chore zakaźnie, w miejscach skażonych biologicznie i narażonych na występowanie wirusów. Dezynfekcja pomaga również w zawilgoconych przestrzeniach (np. po zalaniu). Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do budynków prywatnych – wykonujemy dezynfekcję także w kuchniach restauracyjnych, stołówkach pracowniczych i szkolnych, basenach i łaźniach, obiektach użyteczności publicznej czy w pojazdach i transporcie zbiorowym.

Nasza firma dobiera metodę w zależności od potrzeb, oceny sytuacji, stosując metodę fizyczną czyli z wykorzystaniem pary wodnej lub promieniowania UV, chemiczną poprzez substancje bakteriobójcze i związki chemiczne, termiczno-chemiczną łącząc wysoką temperaturę i preparaty chemiczne lub z pomocą ozonowania.

Każde działania dezynfekujące bez względu na zastosowaną metodę działają bakteriobójczo, pleśniobójczo, grzybobójczo, wirusobójczo oraz zwalczają insekty we wnętrzach.

Efekt DDD w liczbach

Nasza skuteczność to połączenie lat doświadczenia i własnych, sprawdzonych metod działania. Wiemy, jak działać skutecznie i profesjonalnie, zachowując wciąż indywidualne podejście do każdego z naszych kolejnych zleceń.
16
Lat na rynku
18000
Wykonanych usług
100%
Skuteczności
5000
Zadowolonych klientów