Masz szkodniki? zadzwoń teraz!
600 443 462

Usługi

W naszej ofercie znajdują się następujące usługi:

Ozonowanie pomieszczeń

Na życzenie Klienta przeprowadzamy profesjonalne ozonowanie pomieszczeń, w tym mieszkań, powierzchni biurowych i magazynowych. Ozonowanie jest szybkim i skutecznym sposobem na pozbycie się z powietrza i różnych powierzchni bakterii, wirusów, grzybów i roztoczy. To także rozwiązanie polecane alergikom. Po wykonaniu zabiegu ozonowania pomieszczeń powietrze pozostaje czyste i wolne od patogenów. Jest to także bardzo skuteczna metoda pozbycia się brzydkich, trudnych do usunięcia w inny sposób zapachów, jak chociażby zapach spalenizny, stęchlizny, farb, klejów i lakierów.

Dzięki swoim właściwościom aseptycznym i toksycznym ozon całkowicie eliminuje z pomieszczeń zapachy zarówno pochodzenia organicznego, jak i nieorganicznego, znacząco poprawiając jakość powietrza, a co za tym idzie także samopoczucie osób w nim przebywających. Co ważne ozonowanie mieszkania czy innych budynków jest zabiegiem w pełni bezpiecznym zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.

DZIAŁANIE:
- bakteriobójcze
- wirusobójcze
- pleśniobójcze
- grzybobójcze

ZALETY:
- poprawa jakości powietrza
- odkażanie i odświeżanie
- niszczenie chorobotwórczych drobnoustrojów
- Dezodoryzacja: eliminacja brzydkich, uciążliwych zapachów (papierosów, zapach spalenizny, zapach po procesach rozkładu, nieczystości odzwierzęce)
- Usuwanie grzybów, pleśni i roztoczy – deakaryzacja
- usuwanie alergenów z powierzchni i pomieszczeń
- ozon niszczy pleśnie i zapach stęchlizny, a także odkaża po zalaniu czy po powodzi


Dezynfekcji


Dezynfekcja - zabieg mający na celu likwidację wszelkich mikroorganizmów: bakterii, wirusów, pierwotniaków, a także niektórych grzybów.

Istnieją dwa podstawowe rodzaje tej usługi: dezynfekcja zapobiegawcza i ogniskowa. Pierwszy typ stosowany jest najczęściej w obiektach narażonych na obecność drobnoustrojów, w których jednocześnie wymagane są szczególne warunki sanitarne: kuchnia restauracyjna, stołówka szkolna lub pracownicza, basen czy łaźnia publiczna.

Dezynfekcja ogniskowa wykonywana jest w miejscach, w których już wystąpiły czynniki, które zapoczątkowały obecność szkodliwych mikroorganizmów. Może być wykonywana na bieżąco, (np. czyszcząc sprzęty użytkowane przez chorą osobę i jej najbliższe otoczenie) lub finalnie (np. po opuszczeniu szpitala przez chorego).

Szczególnym rodzajem dezynfekcji ogniskowej, końcowej jest dezynfekcja po zmarłym. Ze względu na delikatny charakter sytuacji oraz potencjalne niebezpieczeństwo, wynikające z długiego czasu rozkładu ciała, najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom.

Dezynsekcji


Dezynsekcja obejmuje szereg działań, które mają przyczynić się do osiągnięcia takich celów jak m.in.:

Zabiegi dezynsekcyjne przeprowadzamy w sposób skuteczny, odpowiednio dobrany do zwalczanych szkodników, od wielkości inwazji owadów w obiekcie oraz do otoczenia w jakim one się zajmują. Stosujemy różnorakie metody dezynsekcyjne, oraz odpowiednio dobrane środki chemiczne oraz pułapki feromonowe.

Jeżeli zauważyłeś wyjątkową aktywność os, szerszeni w twoim otoczeniu, może to oznaczać, że w okolicy znajduje się gniazdo tych uciążliwych i niebezpiecznych insektów. Gniazda osowatych mogą być umiejscowione w różnych miejscach: ogródki działkowe (w domkach, gniazda w drzewach), lokale użyteczności publicznej, budynki mieszkalne (strychy, balkony, pod parapetami, poddasza), prywatne posesje (garaże, szopy, altanki, poddasza, gniazda w ziemi).

Ukąszenie może mieć tragiczne skutki dla osób uczulonych na jad, dlatego nie warto podejmować prób likwidacji na własną rękę, a zaufać profesjonalistom z Efekt DDD.

Deratyzacji


Deratyzacja polega na skutecznej i efektywnej walce z wszelkiego rodzaju gryzoniami, obejmując takie działania jak:

Gryzonie, to bardzo uciążliwe stworzenia. Operacja zwalczania musi być profesjonalnie przygotowana i wdrożona. Ze względu na specyfikę gryzoni, walka na własną rękę bardzo często jest po prostu nieskuteczna, ponieważ prywatne osoby nie mają do dyspozycji całej grupy metod i środków zwalczania, stosowanych przez profesjonalne firmy takie jak Efekt DDD. W dodatku, walka z gryzoniami bez odpowiedniej wiedzy może stworzyć dodatkowe zagrożenie. Stąd rekomendujemy od samego początku, zlecić nam usługę, a na pewno rozwiążemy problem skutecznie i bezpiecznie.

 

Metody stosowane w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji

Zarówno dezynfekcja, jak i dezynsekcja oraz deratyzacja obejmują szereg różnych metod pozbywania się uciążliwych mikroorganizmów, insektów czy szkodników:
• Metody mechaniczne 
• Metody fizyczne 
• Metody chemiczne
Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług, zgodną z aktualnymi normami oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Swoje usługi oferujemy klientom instytucjonalnym oraz prywatnym.

Zwalczanie szkodników drewna

Nasza firma oferuje usługi z zakresu zwalczania szkodników drewna takich jak korniki, spuszczele pospolite czy kołatki, które wyrządzają nieodwracalne szkody w drewnianych konstrukcjach i przedmiotach w domu.

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w zakresie likwidacji różnego typu szkodników, dlatego wiedzą jak pokierować tym procesem, by przyniósł on oczekiwane rezultaty. Zapewniamy kompleksową obsługę zleceń. Starannie przygotowujemy i zabezpieczamy miejsca poddawane zabiegowi, wykorzystujemy skuteczne metody walki z drewnojadami oraz nowoczesny sprzęt. Zabiegi nie są proste, ale za to bardzo skuteczne. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych rozwiązań dla ludzi i zwierząt.

Do zwalczania szkodników drewna wykorzystywane są różne metody:

Zlecając zwalczania szkodników drewna specjalistycznej, doświadczonej firmie pozwala uniknąć błędów i zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa. Szybkie i skuteczne działanie to gwarancja uratowania każdej, drewnianej konstrukcji i trwałe rozwiązanie problemu ze szkodnikami drewna.

 

Obszar działania:

Obejmujemy opieką firmy z małopolski i województwa śląskiego.