Masz szkodniki? zadzwoń teraz!
600 443 462

Usługi

W naszej ofercie znajdują się następujące usługi:

Dezynfekcja - zabieg mający na celu likwidację wszelkich mikroorganizmów: bakterii, wirusów, pierwotniaków, a także niektórych grzybów.

Istnieją dwa podstawowe rodzaje tej usługi: dezynfekcja zapobiegawcza i ogniskowa. Pierwszy typ stosowany jest najczęściej w obiektach narażonych na obecność drobnoustrojów, w których jednocześnie wymagane są szczególne warunki sanitarne: kuchnia restauracyjna, stołówka szkolna lub pracownicza, basen czy łaźnia publiczna.

Dezynfekcja ogniskowa wykonywana jest w miejscach, w których już wystąpiły czynniki, które zapoczątkowały obecność szkodliwych mikroorganizmów. Może być wykonywana na bieżąco, (np. czyszcząc sprzęty użytkowane przez chorą osobę i jej najbliższe otoczenie) lub finalnie (np. po opuszczeniu szpitala przez chorego).

Szczególnym rodzajem dezynfekcji ogniskowej, końcowej jest dezynfekcja po zmarłym. Ze względu na delikatny charakter sytuacji oraz potencjalne niebezpieczeństwo, wynikające z długiego czasu rozkładu ciała, najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom.

Dezynsekcja obejmuje szereg działań, które mają przyczynić się do osiągnięcia takich celów jak m.in.:

Zabiegi dezynsekcyjne przeprowadzamy w sposób skuteczny, odpowiednio dobrany do zwalczanych szkodników, od wielkości inwazji owadów w obiekcie oraz do otoczenia w jakim one się zajmują. Stosujemy różnorakie metody dezynsekcyjne, oraz odpowiednio dobrane środki chemiczne oraz pułapki feromonowe.

Jeżeli zauważyłeś wyjątkową aktywność os, szerszeni w twoim otoczeniu, może to oznaczać, że w okolicy znajduje się gniazdo tych uciążliwych i niebezpiecznych insektów. Gniazda osowatych mogą być umiejscowione w różnych miejscach: ogródki działkowe (w domkach, gniazda w drzewach), lokale użyteczności publicznej, budynki mieszkalne (strychy, balkony, pod parapetami, poddasza), prywatne posesje (garaże, szopy, altanki, poddasza, gniazda w ziemi).

Ukąszenie może mieć tragiczne skutki dla osób uczulonych na jad, dlatego nie warto podejmować prób likwidacji na własną rękę, a zaufać profesjonalistom z Efekt DDD.

Deratyzacja polega na skutecznej i efektywnej walce z wszelkiego rodzaju gryzoniami, obejmując takie działania jak:

Gryzonie, to bardzo uciążliwe stworzenia. Operacja zwalczania musi być profesjonalnie przygotowana i wdrożona. Ze względu na specyfikę gryzoni, walka na własną rękę bardzo często jest po prostu nieskuteczna, ponieważ prywatne osoby nie mają do dyspozycji całej grupy metod i środków zwalczania, stosowanych przez profesjonalne firmy takie jak Efekt DDD. W dodatku, walka z gryzoniami bez odpowiedniej wiedzy może stworzyć dodatkowe zagrożenie. Stąd rekomendujemy od samego początku, zlecić nam usługę, a na pewno rozwiążemy problem skutecznie i bezpiecznie.

Metody stosowane w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji

Zarówno dezynfekcja, jak i dezynsekcja oraz deratyzacja obejmują szereg różnych metod pozbywania się uciążliwych mikroorganizmów, insektów czy szkodników:
• Metody mechaniczne
• Metody fizyczne
• Metody chemiczne
Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług, zgodną z aktualnymi normami oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Swoje usługi oferujemy klientom instytucjonalnym oraz prywatnym.

Obszar działania:

Obejmujemy opieką firmy z małopolski i województwa śląskiego.