Masz szkodniki? zadzwoń teraz!
600 443 462

Efekt DDD - dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Śląsk, Małopolska

Efekt DDD to firma dezynfekująca, dezynsekcyjna i deratyzacyjna, która świadczy swoje usługi na obszarze całej Polski, szczególnie na terenie Małopolski i województwa Śląskiego. 

Nasza firma usuwająca pluskwy i inne szkodniki powstała w 2005 roku na terenie Andrychowa. Możemy pochwalić się już prawie 15-letnim doświadczeniem, które jest poparte certyfikatami i świadectwami niezbędnymi do wykonywania usług dezynsekcji i deratyzacji, dlatego mogą być Państwo pewni naszej skuteczności oraz efektywności. Jako firma DDD posiadamy również polisę ubezpieczeniową i należymy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

Profesjonalne preparaty i wieloletnie doświadczenie

Jako firma deratyzacyjna, dezynsekcyjna i dezynfekująca, stosujemy wysokiej klasy profesjonalne, nowoczesne preparaty o szerokim spektrum działania, które zapewniają doskonałą jakość, skuteczne i sprawdzone efekty wykonywanych usług. Wybieramy metody działania dopasowane do indywidualnego problemu, gdyż zakres usług dla osób prywatnych, jak i dla firm czy instytucji będzie się znacząco różnił. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ważny jest dokładny plan działania, ale również profilaktyka, umożliwiający skuteczne zwalczenie szkodników czy insektów. Nasze doświadczenie wciąż wzrasta, możemy się poszczycić coraz większą ilością zadowolonych klientów. 

Szeroka oferta skierowana do klientów indywidualnych i firm

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, a także osób prywatnych.

Wykonujemy usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji dla

  • przemysłu spożywczego: piekarni, masarni, restauracji, sklepów, itp.
  • obiektów użyteczności publicznej: szkół, szpitali, Urzędów Miejskich,
  • obiektów turystycznych: hoteli,
  • spółdzielni mieszkaniowych,

i innych.

Jako firma dezynsekcyjna, oferujemy również liczne usługi dodatkowe, z którymi można szczegółowo zapoznać się w naszej ofercie. Obejmują one m.in. likwidowanie gniazd os i szerszeni, zabiegi dezodoryzacji, odkomarzanie terenów zielonych, a nawet likwidację kretów i nornic z przydomowych upraw i ogrodów.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 600 443 462 bądź poprzez nasz formularz kontaktowy.

 

 

 

 


Free PageRank Checker